Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem zbijać kapitał polityczny na śmierci brata, jak nikt cię nie kocha, brata nikt nie kocha, do wszystich masz żal, i nie masz nikogo bliskiego, nawet żony, tylko kot, od którego wszystko swędzi. Ale #!$%@? żeby robić politykę antyuchodźcową na zagładzie Żydów, żydów oraz przecież też Polaków, to już naprawdę trzeba mieć mentalność pewnych pań określonej profesji. #dobrazmiana #pis i nawet tego nie taguję #bekazpisu bo to naprawdę nie jest śmieszne. To jest przerażające. #polityka
Pobierz noitakto - Ja rozumiem zbijać kapitał polityczny na śmierci brata, jak nikt cię nie k...
źródło: comment_ghiVb0PLSz0dLYDu1ocdIZpiCWn77apK.jpg
  • 72
@noitakto Oki. Weź sobie że 4 uchodźców i 2 terrorystów do swojego domu, niech zerznie twoja żonę i twoja córkę na twoich oczach a ty dalej biegaj sobie po domu z ładunkiem c4 na plecach. Bo do tego dążył cudowny (dla Ciebie) rząd który nie jest przy władzy .

Ludzie tutaj chwala PiS tylko dla tego, że nie wpuszcza tego #!$%@? do Polski.
#!$%@? z twoja gospodarka, rolnictwem, sądownictwa jeżeli będą incydenty
@SoNuS: Gospodarka jednak jest ważna czy sądownictwo ale nie ma alternatywy dla PiS która proponowałaby coś lepszego oprócz partii obecnie na scenie politycznej małych. Jednak dwie rzeczy za które z czystym sumieniem mogę pochwalić PiS to właśnie polityka względem "uchodźców" i pierwszy raz możemy być mądrzy przed szkodą a druga to ich polityka zagraniczna względem Chin, USA, nowych rynków jak Indie, Etiopia, Meksyk czy względem Europy Środkowej i całego V4. Wreszcie
@AndrusZgc są rzeczy ważne i ważniejsze.
Zdrowie, życie i bezpieczeństwo to priorytet. Potem możemy się zająć gospodarka.

Grecja płacze, Francja płacze, Anglia płacze.. Tam teraz nie mówi się o gospodarce bo to są tematy w momencie gdy wróci poczucia bezpieczeństwa u obywateli.
żeby robić politykę antyuchodźcową


@noitakto: tylko ta polityka została już zrobiona i to nie przez p.Szydło. Chyba że zakładasz że jakoś się dogadała pod stołem żeby ziomki z UE chciały siłą nam wrzucić trochę imigrantów, żeby wtedy p.Szydło mogła bohatersko odmówić i podbić sobie słupki popularności. Ale to wygląda dość mało prawdopodobnie. Prędzej ziomki z KE myślą że są bogami i mogą rządom narzucać swoje pomysły siłą. Wtedy nie ważna jaką
@Jendrasss: jaką ironią? Mam szczerą nadzieję, że Polska uwolni się od Ludzkiego Pana, i zarówno on, jak i Antoni oraz reszta tej ekipy staną przed Trybunałem Stanu, o ile go wcześniej nie zlikwidują. Jeśli nie, to na pocieszenie zostaje świadomość, że historia i tak ich wywali na śmietnik. Bo chyba nie sądzisz, że to, że Antoni i jego Ludzki Pan węszą wszędzie "wrogów narodu którzy smoleńsk i antypolskość chrrrrr..." to oznacza
@noitakto: Jak nie widziałeś wcześniej rozwalania armii, gospodarki, kumoterstwa (a choćby PSL xd) czy działania policji, prokuratury i sądów na partyjne zamówienie to gratuluję głupoty. Miało to miejsce i na o wiele większą skalę.


To jest jedna z najgłupszych rzeczy jakie tu przeczytałem.
Platforma nie była idealna (kontrowersyjna, acz zgodna z prawem decyzja o przejęciu środków z OFE, kontrowersjna afera taśmowa i parę innych).

Ale NIGDY nie złamano WPROST Konstytucji, NIGDY
@noitakto

jaką ironią? Mam szczerą nadzieję, że Polska uwolni się od Ludzkiego Pana, i zarówno on, jak i Antoni oraz reszta tej ekipy staną przed Trybunałem Stanu, o ile go wcześniej nie zlikwidują. Jeśli nie, to na pocieszenie zostaje świadomość, że historia i tak ich wywali na śmietnik. Bo chyba nie sądzisz, że to, że Antoni i jego Ludzki Pan węszą wszędzie "wrogów narodu którzy smoleńsk i antypolskość chrrrrr..." to oznacza od
@eMac1ek jedną z najbardziej naiwnych rzeczy jakie tu czytałem jest twój post. Oczywiście, że łamano konstytucję, choćby poprzez deale między prezesem NBP, a urzędującym ministrem, oczywiście, że robiono wałki i to dużo grubsze niż wysyłanie Biernata (patrz, pacyfikacja Rzepy), oczywiście, że przepychano nominacje dwójki sędziów, w oparciu o skrajnie kretyński argument prawny (dziwnym trafem wszyscy byli zgodni z linią partyjną), rozdzielono funkcję ministra sprawiedliwości z prokuratorem generalnym, zupełnie pozbawiając go możliwości działania