Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki i Mirabelki. Czasami żartujemy, ale chwila jest historyczna, więc proszę o powagę. Można sobie darować komentarze typu próba gwałtu zielonki. Zresztą kiedyś byłem tu prawie bordem.

O co chodzi? Poszukuję partnerki na #wesele , które odbędzie się w #lodz w dniach 17, 18 czerwca br. Więc najlepiej jakby była z Łodzi lub okolic. Ułatwi to sprawy transportu, który pomogę zorganizować. Możliwy jest też nocleg na samej sali weselnej.

Jeśli chodzi o Ciebie Mirabelko najlepiej jakbyś pasowała do mnie posturą a jestem dość szczupły. Nie musisz jednak koniecznie mieścić się w kanonach urody wg mirko. Tańczyć nie powinnaś jak Shakira, bo ogarniam tylko podstawy. Wesele jest z alkoholem, ale nie przesadźmy, żeby nie było inby. Wiek ~ 22-30.

Żeby dopomóc atencji robię #rozdajo płyt CD widocznych na picrelu. Wszystkie w folii.

We wtorek 20 czerwca o 20 spośród plusujących ten wpis wylosuję jedną osobę przez mirkorandom. Zielonki biorą udział.

#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #jdilla
Proszebardzo - Dobra Mirki i Mirabelki. Czasami żartujemy, ale chwila jest historyczn...

źródło: comment_JWtLvVeLwRkKsxzDHlS3oPK5H2kxnqQh.jpg

Pobierz
  • 15
@crine: Tindera założyłem tylko na potrzeby wesela, więc za dużego doświadczenia nie mam, ale poza karynami naprawdę sporo normalnych dziewczyn. I trzeba raczej w większym mieście mieszkać, a nie w Bieszczadach, żeby Cię więcej dziewczyn widziało.A badoo nie znam.