Wpis z mikrobloga

Jak poddajesz pod wątpliwość terminy szczepień, konieczność niektórych szczepien np ptasią grupę czy oczekujesz odpowiedzialności za powikłania poszczepienne... to jesteś oszołomem, antyszczepionkowcem...

Jak podajesz pod wątpliwość nazywanie migrantów uchodźcami, nazywanie zdrowych byczków w wieku poborowym kobietami z dziećmi czy religie pokoju jako główną motywację zamachowców... to jesteś rasistą, islamofobem...

Jak poddajesz pod wątpliwość istnienie kilkudziesięciu plci, prawa do adopcji dzieci przez pary jednopłciowe jako ograniczenie prawa dzieci do posiadania zwyczajnej rodziny... to jesteś homofobem, konserwa...

W dziwnych czasach żyje. #gorzkiezale #truestory #poprawnoscpolityczna
  • 6
@conspir4tor: jeśli nie daj Boże zapytasz o to publicznie to jesteś też mordercą, kłamcą i manipulatorem, jest dobrze i obowiązkiem naszym jest nie informowania o tym co jest źle bo mogłoby to kogoś zrazić do szczepień, a to jest zbrodnia i krew na rękach. Tylko, że ja jeszcze nie widziałem aby ktoś mówił "nie szczep", a jedynie rozważ... za to druga strona mówi wprost "szczep" http://szczepienie.blogspot.ca/2015/12/czy-statystyki-nop-sa-rzetelne-czyli-o.html
@Szczepienie: co ciekawe przy szczepieniach to #4konserwy mówią: "jestem za wolnością wyboru, ale antyszczepionkowców zmuszałbym siłą bo stanowią zagrożenie dla szczepionych". To po co szczepić skoro nieszczepieni stanowią dla dla szczepionych zagrożenie? Zero logiki. Już samo zadawanie trudnych pytań to powód do ataku, zamiast powód do zastanowienia.
po co szczepić skoro nieszczepieni stanowią dla dla szczepionych zagrożenie?


@conspir4tor: Bo szczepienia nie są 100% skuteczne, a czasem są dość kiepskie, jednak nic lepszego nie mamy. Natomiast przymus jest bezsensowny z innych powodów - jeśli choroba jest względnie lagodna, czy niezwykle rzadka. Jeśli natomiast jest realne zagrożenie, ktoś jest chory, a choroba groźna to jak najbardziej rozwiązania zamordystyczne dla niektórych ludzi (chorych, nie chcących się izolować, poddać się leczeniu etc)
@conspir4tor: ja tak samo, ich argumenty są żenujące tak samo jak medialna propaganda
http://szczepienie.blogspot.ca/2016/02/medialne-manipulacje-polio-nie-wraca-i.html
pełno kłamstw, nadużyć, kłamstw, przeinaczeń i hejtu.
Ciągle zakładają, że każdy kto mówi coś sceptycznego to nie ma argumentów, wyznawca zięby i antyszczepionkowiec chociaż tak naprawdę jest wielu ludzi rozsądnych co kwestionuje tylko niektóre szczepionki, niektóre rozwiązania systemu, a nie potępia wszystko.

" [..] nieuczciwość ratuje ludzkie życie poprzez wspieranie wiarygodności kampanii na rzecz szczepień. W krótkim