Wpis z mikrobloga

Odnośnie mojego Wpisu o podróży Warszawa -> Rumunia -> Malta -> Bułgaria -> Holandia -> Gdańsk -> Warszawa.
Zrobiłem już wstępną rezerwację w hostelach i chciałbym się podzielić informacją odnośnie kosztów.
14.07
Wylot z Warszawy do Bukaresztu za 84zł.
W Bukareszcie wynająłem hostel za 40zł
15.07
Wylot z Bukaresztu na Maltę 124zł
Na Malcie wynająłem hostel za 305zł
18.07
Wylot z Malty do Sofii za 140zł
W Sofii wynająłem hostel za 42zł
19.07
Wylot z Sofii do Eindhoven za 40zł
W Eindhoven wynająłem hostel za 125zł
20.07
Wylot z Eindhoven do Gdańska za 100zł
W gdańsku jeszcze nic nie wynająłem, ale to koszt ok 50zł
21.07
Wylot z Gdańska do Warszawy za 21zł
I na 9 do pracy...

Łącznie wyszło 1071zł + kasa którą wydam na miejscu, głównie na alkohol ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wybierając hostele zależało mi na niskiej cenie i barze wewnątrz budynku.
Największe problemy miałem z Maltą, gdzie praktycznie wszystko jest już pozajmowane.

Jako że lecę Wizzairem bez bagażu rejestrowanego, to mogę spakować się jedynie w zwykły plecak. Dlatego też w Sofii wynająłem hostel z pralką i żelazkiem.

Tradycyjnie z każdego kraju wyślę do kilku chętnych osób pocztówki, ale tym razem aby dostać ode mnie kartkę musisz dołączyć najpierw do naszej #wykopocztowka

#norbertwpodrozy #podrozujzwykopem #pocztowki
  • 2
  • Odpowiedz
@TenNorbert: czyli lecisz do Bułgarii zrobić pranie i prasowanie?:D chyba nic więcej nie zdziałasz w 1 dzień, ale zawsze to jakaś odskocznia od domowej pralki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czoko: hahaha
Ja jestem trochę typem podróżniczego janusza. Nie podróżuje jak normalna osoba i nie robię tego co inni podczas podróżowania.
Ja za cel podróży obieram lokalne bary. Nie kręci mnie zwiedzanie zabytków, muzeów, itp.
a 1 dzień na zwiedzenie kilku pubów spokojnie wystarczy :D
  • Odpowiedz