Wpis z mikrobloga

@ajo48: Mimo młodego jeszcze wtedy wieku to niestety pamiętam ten mecz, głównie przez jego wynik. Skład Legii był naprawdę niezły w tamtych czasach, Czereś, Miętowy, Zieliński czy Sokołowski, ale Widzew gorszy nie był, Łapiński, który po tym roku i dobrej grze dołączył do Legii i nic jednak nie grał, Siadaczka, który też zaliczył epizod w stolicy, Gęsior czy sam Szczęsny na bramce. Pamiętam najbardziej to, że taki mnie ból dupy złapał,
mat1989 - @ajo48: Mimo młodego jeszcze wtedy wieku to niestety pamiętam ten mecz, głó...

źródło: comment_8e653vDVcX0PJQzBYrdhmb1teUY5XiQN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@mat1989 Widzew miał wtedy lepszą pakę niż Legia i jeszcze im piłkarzy podbierali (Michalski, Szczęsny).
Oprócz Łapińskiego i Siadaczki (btw podobny przypadek jak Piszczek, z napastnika zrobili go bocznym defensorem) byli jeszcze Szymkowiak, Czerwiec, Majak, Dębiński, Wojtala, Bajor no i Citko chociaż wtedy już kontuzjowany. A no i w rezerwie nie najgorsi Zając, Michalczuk, Szarpak czy Bogusz.

@ajo48 Pamiętam, miałem dyskotekę klasową - pożegnanie grupy 1-3. Mecz się nagrywał na VHS w
  • Odpowiedz
@aryss: Pierwszy mecz Widzew jaki pamiętam to z Rapidem w pucharach, miałem 8 lat a starsi kumple z podwórka straszyli Panenką ( o którym krążyły legendy), potem bardzo dobrze pamiętam klęskę z Eintrachtem 9:0 oglądaną na dużym TV przy piwku w lokalu sponsora Karpat Krosno, też niedaleko granicy słowackiej;)
  • Odpowiedz
@aryss: Dziadku? Mecz Widzew-Eintracht był w 93r. o ile dobrze pamiętam. Też go oglądałem, a czuję się ciągle młodo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aryss: Ja pamiętam finał Italia 90. Mistrzostwa Europy 92 spędziłem w szpitalu, więc tak średnio. Natomiast MŚ 94 to już był szał wśród rówieśników na osiedlu. Z tych mistrzostw mam do dziś zeszyt z okładką reprezentacji Włoch. Wpisywałem tam wszystkie wyniki i mam go do dziś.
  • Odpowiedz