Wpis z mikrobloga

no elo Armowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrobiłem na szybko tutorial dla zielonych, którzy pierwszy raz odpalają Armę i chcą z nami zagrać.
Podstawy podstaw. Jak zainstalować mody, zmiana postawy, obsługa radia, leczenie itp.
Proszę wszystkich nowych o w miarę możliwości zapoznanie się samodzielnie z grą, byście ogarniali podstawy. Z całą resztą która nie jest na filmie pomożemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NOWE MODY!!!
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=934951724
PROSZĘ ZAKTUALIZOWAĆ MODY, ORAZ POZBYĆ SIĘ STARYCH / WYŁĄCZYĆ!

widzimy się 20:30 na ts ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Proszę wszystkich by na teamspeak ustawili sobie nick ze steam oraz w nawiasie nick z wykopu, czyli np: "Madin (Madin5)" dla łatwiejszej organizacji.
Jeśli nie wysłałem do kogoś zapro na steam, do grupy czy coś, proszę się przypomnieć. Za dużo was jest na mnie samego, organizuję wszystko od A do Z (z niemałą pomocą zainteresowanych tematem, wszystkim wam dzięki :D) i co nieco może mi wypaść, sorry :D

Tutorial oczywiście jest przyspieszony, co by nie zawracać niepotrzebnie dupy :P tylko to co potrzeba jak najszybciej podane.

Jak tylko ktoś mi powie, jak zrobić spamlistę by wołać tylko zainteresowanych tematem byłbym wdzięczny. Nie denerwowałbym niezainteresowanych tematem oraz odpadłby spam tagami :P


#armaforces (tag do wspólnej gry? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) #arma3 #specialforces #gry #grajzwykopem #pcmasterrace
Madin5 - no elo Armowe świry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zrobiłem na szybko tutorial dla zielonych, ...
  • 48
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (27)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @MokreStupki @Adastam @sagis @McBlyat @agentRJ45 @sagi @Adenocarcinoma @Irlfit @Kosciex @Bm_th @osmuletz @makmakp @ssmietana @Dorrek @cyrekback @Marcin648 @Madin5 @MtEden @Haszenberg @Hammerr
@Dorrek: no wiem, u mnie też było dosyć znośnie + G-sync/freesync to must have do Army. Ale wiem, że niektórzy siedzą na kompie zasilanym węglem czy coś :P A z autopsji znam ten ból, bo do niedawna jeszcze sam siedziałem na hd3000 / 7300 le ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Madin5: Bardzo dobry filmik. Ja bym jeszcze dodał, że przytrzymując lewy Alt i poruszając myszką rozglądamy się samą głową (niezależnie od ciała) i żeby ludzie, którym trzęsą się ręce i walą nimi w klawiaturę trafiając przypadkowe przyciski, przebindowali sobie granat spod G na np. 2xG. Będzie mniej ofiar od friendly fire ;)