Wpis z mikrobloga

Kurcze muszę się znowu wyzalic.. 3 lata temu gdy opo się pojawił byłem oczarowany zarówno telefonem, ceną jak i polityka firmy... Z każdą kolejną premierą miałem wrażenie że to prawie ten sam telefon za znacznie większą cenę...
One plus ty diable! Miałeś zatrzesc tym rynkiem, wprowadzać nowe standardy, zmusić giganty do bardziej prokonsumenckich praktyk i obniżki cen... Dziś coraz bardziej upodabniasz się do tych z którymi niegdyś walczyles a ze szczytnych idei zastalo nie wiele.. I do tego ZNOWU zlapano was na oszukiwaniu w benchmarkach! Chciałbym już zamienić moje opo na nowszy model ale wciąż nie ma nic znacząco lepszego i firma oneplus już raczej chyba tego nie dostarczy...
#oneplus #oneplus5 #op5
  • 3
  • Odpowiedz
@thuia Nie dziwota ze poszli ta droga, model 5nic ciekawego dla zwyklego uzytkownika nie wnosi, jestem bardzo zadowolony ze swojego OnePlus 2 ale nastepny telefon chyba juz nie bedzie od nich skoro ida w specyfikacje a nie uzytecznosc.
  • Odpowiedz
  • 1
@thuia
Ja niestety też jestem rozczarowany chciałem zmienić 3t na model nowszy a tu nie dość że brak progress w podzespołach ramki takie same cena wyższa... Brak Optycznej stabilizacji obrazu...
  • Odpowiedz