Wpis z mikrobloga

  • 353
Jutro kończę rok szkolny. Sukcesy? Proszę bardzo: moja klasa z najlepszym sprawowaniem i najlepszą średnią (4.08) w całym gimnazjum, moi uczniowie wygrali konkurs piosenki angielskiej, jeden z moich uczniów z tłumaczeniem #pasta o wędkarzu #fanatyk zajął drugie miejsce w konkursie Storytelling, a inny też drugie w konkursie Nursery Rhymes. W klasie wprowadziłem instytucję stałej pomocy koleżeńskiej, a jednemu z moich wychowanków pomogłem, również dzięki Wam Wykopki, Mirki i Węgierki, oraz #danielmagical zebrać w sumie ok 10 000 na rehabilitację jego brata z autyzmem. To był dobry rok, ale nie uniknąłem porażek, choć robiłem wszystko co w mojej mocy by do nich nie doszło, ale jak mawiają na Kaszubach : Możesz przyprowadzić osła do wodopoju, ale się za niego nie napijesz. #gimbaza #truestory #pracbaza #chwalesie #zalesie
  • 50
@qjava: to prawda, w tym wieku uczy się raczej dla satysfakcji rodziców, aniżeli swojej. Co by nie mówić, zabardzo wzorów do naśladowania nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) - brat streamer, wykształcenia niet, kasa jest... więc... po co się uczyć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@qjava: gratuluję sukcesów i oby było ich jak najwięcej, niestety co do porażek to niekiedy nie są one zależne od nas. Szanuję Cię bardzo za podejście do uczniów, prawdziwą chęć ofiarowania im pomocy - tacy nauczyciele są w dzisiejszych czasach potrzebni i mam nadzieję, że moje dziecko (jak już się kiedyś pojawi) trafi na takiego wychowawcę. Pozdrawiam serdecznie!