Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, mamy możliwość zrobienia czegoś dobrego. Od jakiegoś czasu mam telefony z pewnego call center z #poznan Babka pyta czy jest Pan czasem z okolic (wybierz miasto) po czym zaprasza na jakiś pokaz i mówi, że dostaniemy jakiś ekspres albo kamerkę samochodową. Ogólnie naciąganie. Na pytanie skąd ma numer rozłącza się. Na numer nie da się oddzwonić. Czasami twierdzi, że komputer wylosował, co z tego co wiem już dawno nie jest legalne. Dzisiaj jedną Panią wziąłem pod #!$%@? i dowiedziałem się z jakiej firmy dzwoni. Jednak Ciężko uzyskać jakiś kontakt do samej firmy.
Nigdy nie podawałem mojego numeru i nigdy nie wysyłałem premium sms. Nigdy nie zezwoliłem na sprzedanie danych do firm marketingowych. Ogólnie ktoś sprzedał mój numer z adresem i chce się dowiedzieć kto i zażądać od tej firmy 10000 zł na cel charytatywny. Może ktoś jest w podobnej sytuacji i jakoś nam się uda to zrobić. Mam nagrane wszystkie rozmowy.
Numer to 616279915 powiązane numery 616687400, 616279907, 616279901, 616687499, 616272909

według krs to jest
KSIOMIKRON SP Z O O ODDZIAŁ W POLSCE
REGON: 367344577
KRS: 0000677578
właściciel
Ponomarov Dmytro Dyrektor (Kierownik)

Po wpisie domyślam się, że firmy sa otwierane i zamykane bo pierwszy wpis w krs jest z dnia 25.05.2017
Pod tym samym adresem istnieją 2 firmy z branży medycznej. Przypomina mi sie to jak te panie chciały mi wcisnąć wejście na badania. Gdzieś przeczytałem że na tych badaniach okazuje się, że jesteśmy bardzo chorzy, i każą podpisywać pakiet na usługi medyczne, niestety nie mogę tego znaleźć.
Ktos może coś pomóc w sprawie?
#callcenter #oszukujo #afera #csiwykop
  • 53
dzwoniłem do firmy http://nekk.pl/ Pani powiedziała, że odbiera dużo telefonów w tej sprawie i, że już ją to wkurza.
Ostatecznie udałe się ustalić, że firma mieści się w tym budynku na poziomie -1, ale nawet na portierni nie mają do nich numeru telefonu.
Jakieś pomysły?
@leesiuu: Zgłaszałem w formularzu, a przyszło z delegatury. Opisałem kto do mnie dzwoni (nazwisko dzwoniącego), nr telefonu połączenia i w imieniu jakiej firmy dzwoni oraz jak wyglądała rozmowa (zaproszenie na prezentację) i czy to jest złamanie art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn.: Dz. U. z 2017 r., poz. 1907). Odpisali mi w ciągu tygodnia. :)