Wpis z mikrobloga

Drogie przegrywy mam do was pytanie. Powiedzcie mi, co uważacie za swoją największą wadę i przeszkodę na drodze do tego, by zacząć normalnie żyć, i/lub znaleźć sobie różowego? Może są to rzadkie włosy, może nadwaga, brak social skilla, brak zainteresowań, może jakieś zaburzenia psychiczne, nieśmiałość, brak hajsu?

I drugie pytanie - co zrobiliście przez ostatni czas żeby to poprawić? Proszę o uczciwe odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#damskiprzegryw co prawda nie istnieje, ale też może się wypowiedzieć ( ͡° ͡°)

#przegryw #tfwnogf #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 60
@Felixu: I tu pytanie, dlaczego baby tak robią, bo sam nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może w tym przypadku akurat przeczytała na jakichś wysokich obcasach żeby nie odpisywać przez 3 dni po pierwszym spotkaniu, czy coś
@Felixu: No dobra, ale powiedz mi, co uważasz za swoją największą wadę, która może być tego przyczyną? Przyznaj że nawet ty nie chciałbyś związać się z wielorybem o wadze ponad 100kg, albo z samotną matką?
@pistolet: moim problemem głównym są choroby, związane z układem pokarmowym oraz z krwią, no i przez to dużo innego spierdoelnia

W ostatnim czasie, teraz już z 2 lata mniej więcej unikam alkoholu, dbam o to, żeby się zdrowo odżywiać na co dzień, i o jakiś sport, ogólnie zdrowy styl życia, no i w ciągu ostatniego roku finansowo jestem spokojny, mam sporo odłożone i mógłbym neetowac przez parę lat gdyby zdrowie podupadło,
@pistolet: mam 190 wzrostu, jestem szczupły ok 75 kg wagi, dobrze się ubieram, mam linie włosów w kształcie litery M od urodzenia, z mordy wyglądam młodo mimo 24 lvlu. Nie mam kwadratowej szczeki jak Chady z okładek magazynów. Nie wiem o co im chodzi. Mam #!$%@? we łbie pod względem psychiki, ale wśród ludzi umiem to ukrywać i zakładać maski.
@pistolet: raz w życiu rozmawiałem z psychologiem jak mialem testy psychologiczne do wojska, w wojsku bylem niecały tydzień i zrezygnowałem. Ale skoro mnie dopuścili to chyba nie jest najgorzej albo umiem dobrze kłamać. Ale to było jak miałem 19 lat.
@Felixu: No nie, zdolność do służby wojskowej, czy predyspozycje psychologiczne do posiadania broni, to kompletnie co innego niż problemy osobiste które można przedyskutować u psychologa. Może unaoczni ci coś z czego sam nie zdajesz sobie sprawy?
@RyouNarushima: Stary, tu wszystko jest nie tak w twoim komentarzu. Po pierwsze szukanie czegokolwiek na tinderze nie będąc modelem 11/10 to jedno wielkie xD, no chyba że szukasz okaleczenia psychicznego. Poza tym 3/4 lasek tam to zwykłe szlaufy które po prostu swędzi przedział, a nawet jeśli jakimś cudem byłby tam faktycznie wartościowy różowy to przez sam nawał wiadomości zarówno od spermiarzy jak i od chadów jest bardzo mała szansa że w
@pistolet

Co to znaczy "normalnie żyć"?

Co do największej wady w kwestii znalezienia chętnej kobiety, to zawsze będzie to krzywa morda do tego często niski wzrost, bo jest to wyznacznikiem naszych genów, a jest to najważniejsze dla płci przeciwnej w szukaniu partnera, którego będzie się pożądać, no chyba że mowa o zostaniu bankomatem i miłości do naszych dóbr materialnych a nie do nas. Co do poprawy, to wzrostu nie zmienisz, nieatrakcyjnej mordy
@pistolet: Ultracope
Jakoś typy 7-8/10 nie mają takich problemów. Jakoś ich wiadomości nigdzie nie giną. I chyba powiem wszystkim kobietom, które znam z "prawdziwego życia", a które założyły tindera, że są szlaufami, bo tak mi normik kazał. Zdradzę ci też tajemnicę. Kobiety z tindera to te same kobiety, które mijasz na ulicy.
I psychologia to pseudonauka. Lepiej pogadać z kolegą, rodziną czy nawet księdzem. Oni przynajmniej za to hajsu nie wezmą.
@pistolet: oooo, bardzo dobry wpis i bardzo dobra dyskuscja w komentarzach; teraz moja kolej:

Moim problemem jest to, że w wieku 24 lat nie mam ABSOLUTNIE ŻADNEGO doświadczenia z kobietami i już nigdy nie będę miał okazji aby zdobyć to doświadczenie na równie NIEdoświadczonej kobiecie.

Zero sexu, zero pocałunków, zero trzymania za ręce, zero mówienia o emocjach. Powiedz mi, jak mam to naprostować? Znaczy próbuje, ale pewnych stopni sam nie przeskoczę
@Slavcel: @itsoverforme32445 No dobra, ale jak wytłumaczycie fakt że w swoim życiu widziałem całą masę chłopów nawet 4-5/10 z czego część z nich z krzywymi ryjami którzy jakoś wyrywali różowe i byli w związkach? Jeżeli w 100% uczciwie podejdziecie do tematu to przyznacie że sami też na pewno widzieliście takie przypadki nie raz i nie dwa razy.
@RyouNarushima Pseudonauka xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Czyli cała dostępna wiedza z tej dziedziny, wszyscy naukowcy, wszystkie wydziały