Wpis z mikrobloga

Klawiatura mechaniczna pisanie/granie 80/20 do ok 500zł

Logitech G413 czy HYPERX Alloy FPS z MX Brown czy CORSAIR Strafe Red LED Cherry MX Blue?

Logitech fajnie wygląda. Alloy ma Cherry MX, a CORSAIR nie wiem czym się wyróżnia, ale mieści się w budżecie. Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z wyżej wymienionymi?

#klawiaturamechaniczna #pcmasterrace
  • 15
@smashgoor: no na K70 w zasadzie już się napaliłem. W dodatku chyba dorzucę dwie stówki i wezmę wersję z RGB (mam tylko nadzieję, że żona faktury nie zobaczy :P). Tylko że chyba wolałbym browny. Niestety nigdzie w wawie nie można tego pomacać :/
Testowałem jakąś inną klawiaturę z MX blue i wydaje mi się, że w grach może to trochę przeszkadzać. Natomiast pisałem na MX red i w zasadzie mógłbym się
@smashgoor:

Przy stosunku 80 / 20 pisanie / granie to bym się nawet nie zastanawiał, tylko brał niebieskie.


Minusem niebieskich jest jeszcze głośność. Pracuję głównie w nocy, gdy już wszyscy śpią. Nie wiem jak rodzina to zniesie.

Co do RGB to bajer na 5 min, szkoda na to kasy.


wiem. Pewnie dojrzeję do tego, ale jak zobaczyłem jak to działa (np. prezentacja HP np. w CS kolorem podświetlenia), to napaliłem się
@smashgoor: wziąłbym dwie, a jedną odesłał. Problem tylko taki, że chcę wziąć na firmę, bo dużo taniej, a wtedy możliwość zwrotu mnie nie dotyczy. Mogę też się bawić w zamówienie dwóch, potem odesłanie, i finalnie zamówienie na firmę, ale to już kombinatorstwo lvl master.