Wpis z mikrobloga

@Jonataneq: @Trawker: temu wstawiłem i zobacze, IMO 30k zł za zadbane 330i w msporcie, czarnej skórze i z harmanem to nie dużo, a taka jest cena po przekładce.

@Flisak: Jak mówie, jak się nie sprzeda to robie przekładkę i spokojnie sprzedam :)
  • Odpowiedz
@bacteria: @panicze: na tym polega biznes ze sprowadzaniem samochodów z Anglii które są tu tańsze, jednak samo zwiezienie tego do kraju, przerejestrowanie oraz założenie gazu to ponad 11k zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak pisałem na Allegro: jeśli nie zejdzie za tą cene zrobie przekładkę (koszt to koło 3000zł) i wystawie za 30 000zł - w tym stanie i wyposażeniu jakim jest pójdzie na spokojnie, chce
  • Odpowiedz
@sorek: probuj szczescia w takim razie ;) Wiesz, ze ludzie auta z niemiec zaczeli sprowadzac 40 lat temu? Troche sie spozniles z pomyslem na ten biznes ale co tam baw sie ;)
  • Odpowiedz
@sorek: Ty nie robisz żadnego biznesu, Ty szukasz barana po prostu.

w tym stanie i wyposażeniu jakim jest pójdzie na spokojnie


No skóra i wielofunkcja jest, rzeczywiście full wypas, wszyscy biją drzwiami i oknami.
  • Odpowiedz
@bacteria: tylko że w niemczech auta są drogie, w UK tanie ;)

@panicze: wiesz, wydaje mi się ze poniżej 20k nie dostaniesz zadbanego i niebitego egzemplarza tego BMW w tym wyposażeniu, ale mogę się mylić :)
  • Odpowiedz