Wpis z mikrobloga

JAK MOŻNA
czekać z seksem do ślubu? Zwiążą się tacy węzłem małżeńskim, idą w noc poślubną konsumować i się dowiadują że jego robotnik kończy jeszcze przed wejściem do miejsca pracy, albo że miejsce pracy jest zbyt duże albo co gorsza jedno lub drugie jest zdeformowane, czy w inny sposób nienadające się do udanego pożycia.
Co wtedy? Z utęsknieniem czekający na tę noc małżonkowie przywitają kolejny dzień z żalem i rozczarowaniem.
Z doświadczenia wiem że nie ma udanego związku kiedy seks jest beznadziejny.
Ktoś z widowni czeka do ślubu (z własnego wyboru)? Proszę o jakieś wyjaśnienie :D
#pytanie #jakmozna #zwiazki #slub #seks #logikaobojgaplci
G.....4 - JAK MOŻNA
czekać z seksem do ślubu? Zwiążą się tacy węzłem małżeńskim, idą...

źródło: comment_90iC9IJqo1Q3MvTs6bklkCZJS2M0Hk5x.jpg

Pobierz
  • 17
Z doświadczenia wiem że nie ma udanego związku kiedy seks jest beznadziejny.


@Garg84: tyle, ze na samym seksie dobrego zwiazku na wiele lat nie zbudujesz.
Pomijajac skrajne przypadki niedopasowania fizycznego (znajomy seksuolog opowiadal, ze w calej wieloletniej karierze trafila mu sie taka para raz), wiele rzeczy mozna wspolnie dograc - zwlaszcza, ze nie ma tu mowy o wczesniejszych upodobaniach i doswiadczeniach, bo zgodnie z zalozeniami KK obie osoby rozpoczynaja przygode ze
@agaja Na samym seksie? W tym wpisie nawet nie o tym mowa, a mówisz jakby nie można było dobrej relacji zbudować z seksem przed ślubem. Przecież potrzeba bliskości fizycznej musi być bardzo obecna w związku. To jest takie głupie. Para co jest ze sobą 4 lata i uprawia seks jest o wiele lepszą parą, która bierze ślub już po roku i wtedy zaczyna seks. Seks to zbliżenie dwojga ludzi, nie wiem jak
a, a mówisz jakby nie można było dobrej relacji zbudować z seksem przed ślubem.


@the_white_crystal: nic takiego nie napisalam.
Pytanie bylo o zrodlo czekania ze wspolzyciem przed slubem, to wyjasnilam, co za tym - w przypadku osob wierzacych - stoi.

To jest takie głupie. Para co jest ze sobą 4 lata i uprawia seks jest o wiele lepszą parą, która bierze ślub już po roku i wtedy zaczyna seks

mysle, ze
@agaja Niektórzy w KK chyba mają myślenie, że jak ktoś zaczyna seks przedmałżeński to już tylko się seksi, przecież to dodatek, taka relacja jest normalnie budowana. Więc tak powinno być, że związek 4 letni jest bardziej wartościowy od takiego rocznego "byle do ślubu".