Wpis z mikrobloga

też tak czasem macie, że odczuwanie głód gry, ale kompletnie nie wiecie w co zagrać?

właśnie przechodze przez ten moment, mam teraz trochę wolnego i mam ochotę siąść i nie oderwać się od grania przez całą noc, a jakoś nie mogę znaleźć tej pozycji która przykuje mnie do krzesła.

#gry #pcmasterrace

  • 46
  • Odpowiedz
@brzydki_zly_szczery:
Ja tłukę ostatnio w Prey. Też mnie nie kręcą tematy sci fi, ale ta gra mnie wkręciła na maksa. Przy okazji nie jest to do końca taki typowy slasher. Trzeba się mocno nakombinować, bo rozkład sił jest podobny do tego w Dark Souls ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Keczupikczu: Ja grałem na średnim bo tak z reguły gram pierwszy raz :p Polecam zbierać po prostu wszystkie śmieci i to przerabiać bo dzięki temu gdy odnajdziesz plany amunicji do strzelby to możesz jej robić w opór tak tania jest.
  • Odpowiedz
@Asterling:
Ja rozwijam swoją postać na maxa (psychoskop, układy kombinezonu, mimikra, telepatia itd.). Zamiast na amunicję śmieci przerabiam na neuromody. Do walki z przeciwnikami wykorzystuje otoczenie. Grałem w inne gry Arkane Studios i widzę że pewne elementy się powtarzają.
  • Odpowiedz