Wpis z mikrobloga

@SunnO: o dzięki, dodałam xD
też mi się tak wydaje, ale mimo wszystko są uspokajające, więc wolę najpierw się zapytać niż potem się wieszać albo podcinać sobie żyły xD
@SunnO: ja się nimi tylko uspokajałam jak miałam stresujący czas, na sen nigdy nie stosowałam, bo wtedy jeszcze nie miałam problemów z bezsennością, ale na ulotce jest napisane, że na sen też można je brać. Ratuję się jak mogę, bo bez żadnych tabsów nie zasnę xD
@gouomp a to nie wiem czy na sen coś pomoże, bo ja brałem 30min przed snem ale po to żeby brać regularnie a nie żeby spać :P jak miałem przypał z bezsennością to brałem melatoninę ale w sumie gówno dała xD
@gouomp niestety raczej bym się nie spodziewał, że Cię zetnie :p spróbuj, może jednak pomogą zasnąć. Ja z własnego doświadczenia nie uznałbym ich za jakiś pomocnik przy zasypianiu. No ale ja ich nie stosowałem w tym samym czasie co inba ze snem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gouomp: Pomogą, zacznij od 3x1 jak będzie mało to pod wieczór łyknij 2 - wyciszą, zrelaksują. Najlepsze co można dostać z apteki bez recepty, skład bogatszy niż te wszystkie kolorowe valeriny, kalmsy itp.