Wpis z mikrobloga

No panowie, na fajkowo.pl 1 lipca jest darmowa przesyłka na zamówienia powyżej 20 zł, więc wypadałoby się zaopatrzyć w coś nowego, ale nie jestem pewien co. Ogólnie moja ulubiona tabaka to zdecydowanie Packard's od Poschla, ale niestety nie jest tam dostępny. Chwalę sobie też tabaki typowo mentolowe i mocne (RedBull, Medicated czy Aramis), ewentualnie jakieś delikatne zapachy jak morela Gawitha. Nie pasuje mi za to w ogóle wychwalany Brasil Doppelt-Fermentiert (niesamowicie bolesny w gardle, nawet w malutkich ilościach)
Przy takich kryteriach ktoś mógłby coś ciekawego polecić? Byłbym wdzięczny.
#tabaka #wykopsnufferclub
  • 21
@PiccoloColo: Nie, nie udało mi się pokonać tej bariery ustawy, ale zamierzam odwiedzić sklep tytoniowy w większym mieście w najbliższym czasie. Jak masz coś do polecenia to wciąż się to może przydać. No i z góry dzięki.
@PiccoloColo: Z tego co widzę jedyny sklep do którego mam znośny dostęp i jest w nim większy wybór niż 4 produkty na krzyż to ten.
Z tego asortymentu znam Ozonę President i Orange, Alpinę, RedBulla, Packarda, Bernarda Fichtennadel i Doppelt-Fermentiert, Aramisa, Białego Słonia (niestety :D).
@PiccoloColo: Tak jak w oryginalnym poście, bardzo fajne w smaku, ale ten konkretny jest bardzo bolesny w gardle, nawet w małych ilościach. Od roku mam jedno pudełko i wciąż jeszcze go nie skończyłem, samo to o czymś świadczy.