Wpis z mikrobloga

@enef: Moim zdaniem stanowczo nie;) Ale obejrzyj pierwsze dwa sezony, to naprawdę świetny serial. Jak zaczynałem oglądać TP to bałem się, że ta stylistyka wczesnych lat 90-tych trochę mi nie będzie siedzieć ('93 here), ale wyszło zupełnie odwrotnie i byłem zauroczony:)
@enef: Odpada. I powiem więcej - nawet gdybyś teraz oglądnął najpierw dwa pierwsze sezony to i tak nie poczujesz tego co ludzie, którzy oglądali dwa pierwsze sezony 25 lat temu i teraz otrzymali 3 sezon.
Ale minimalne wymagania to - oglądnąć najpierw dwa pierwsze sezony.
@enef: Przed premierą trzeciego sezonu było bardzo mało informacji na jego temat. Wiele osób spekulowało, że nowe odcinki będą co prawda w jakiś sposób kontynuacją tych starszych, ale z zupełnie nową fabułą co pozwoliłoby na zorientowanie się w uniwersum nowym fanom, bez potrzeby oglądania poprzednich serii. Po premierze okazało się jednak, że nie tylko trzeba znać obie serie z lat 90, ale też film pełnometrażowy, który notabene nie był zbyt popularny.
Ale minimalne wymagania to - oglądnąć najpierw dwa pierwsze sezony.


@enef: @atpl77: Nie do końca prawda. Trzeci sezon mocno opiera się nie tylko na pierwszych dwóch, ale i na filmie "Fire Walk With Me". Bezwzględnie należy obejrzeć i serial, i film przed 3. sezonem. I właśnie to jest absolutne minimum.

UWAGA - obejrzeć najpierw serial (sezon 1 i 2), POTEM film. Jest to bardzo, bardzo ważne, bo film okrutnie spoileruje