Wpis z mikrobloga

Dziś jestem już przekonany, że to nagranie nie było zrobione przez SDF Press Center, ich nagrania są zupełnie inne, nie potrafię odnaleźć gdziekolwiek w ich materiałach niczego podobnego. I co? I dzisiaj (nie wiem czy mój wczorajszy post miał na to jakiś wpływ czy nie) okazuje się, że wywiad jednak nie był zrobiony przez SDF PC tylko przez Ronahi TV (nazwa filmiku zmieniona). To co on nie wie z kim gadał przy podpisywaniu filmiku? Czy ze zwykłą telewizją czy ze służbami prasowymi formacji militarnych? To jest ogromna różnica, nie do pomylenia dla kogoś kto tam jest, walczy i na dodatek jest aktywny medialnie. Sorry, znam gościa dopiero od kiedy trafiłem na wykop, czyli od kilku dni, ale kariera tego rambo i jego oddziału ex formozy nejwi sils renczersów i czego tam nie jeszcze bardzo mi śmierdzi. Ronahi TV też jest do sprawdzenia.
https://www.youtube.com/watch?v=Pyb1xR-z66s

#syria #archerpl #ramboosmakrew #archer #beniowskimaurycy
  • 10
Mój post na facebooku w sprawie zbiórki pieniędzy:
"Ludzie nie bądźcie debilami. A ja chcę wpłacić wam pieniądze, tylko nie chcę żadnej naszywki. Gdzie jest numer konta? Jak nazywa się wasza fundacja? stowarzyszenie? Komitet? Gdzie pozwolenie publicznej zbiórki? Jak najprościej ominąć problemy prawne ze zbieraniem pieniędzy nie wiadomo na co? Za każdą wpłatę dawać naszywkę wartą 2 zł i wtedy już jest to sprzedaż i co najwyżej trzeba będzie się z US
Moja odpowiedź:
"A produkcję naszywek dało się rozruszać nawet z syryjskiego szpitala? i założyć firmę? konto na allegro? Czy może pomocnicy z Polski to zrobili? Więc mogli tak samo wystąpić o pozwolenie na publiczną zbiórkę."

I Archera:
"Przyjaciele
Od tego sie ich ma
Ka tylkk wstawilem post" (pisownia oryginalna)
Na zarzuty, że jakiś czas temu pisał, że dostęp do internetu ma raz na miesiąc, a teraz siedzi i rozkręca wolontariat, odpowiedział, że jest w szpitalu i w szpitalu "Net jest, z pradem gorzej" (zonk). Ale jednego zasranego zdjęcia ze szpitala już wstawić nie chce. #!$%@? jednej foteczki skaleczonej nóżki ze szpitala. A odpisywać ludziom, że wysyłka możliwa i do UK to już chwilkę znajduje. No trzymiejcie mnie Mirasy bo nie wytrzymie.