Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki, sprawa wygląda następująco:
Jest #rozowypasek #niebieskipasek i mieszkanie niebieskiego paska. Mieszkanie bez kredytu, nic, tylko mieszkać. No i wprowadzamy się niedługo, ustalamy płatności. Ja, różowy, wzięłam na siebie prawie całość rachunków, żeby niebieski mieszkał sobie prawie za darmo u siebie w mieszkaniu (moja opłata 700 zł, jego ok 100 na miesiac). To jest dla mnie całkiem rozsądne, też bym chciała mieszkać w swoim mieszkaniu za darmo. Dzisiaj natomiast tak sobie rozmawiamy o opłatach, i mówię, że szkoda że rachunki są tak wysokie, że myślałam że będą w okolicach 500 zł, byłoby mi wtedy łatwiej je opłacić bo w sumie nie zarabiam dużo, a niebieski na to, ze co to zmienia, że gdyby opłaty były niższe to i tak bym mu musiała płacić 700 zł bo on przecież mógłby jeden duży pokój wynająć i mieć z tego 1300 zł, a że ja będę mieszkać to i tak płacę połowę ceny rynkowej więc powinnam się cieszyć, że to zajebista dla mnie oferta.
Serio? Czy to normalne, że niebieski pasek patrzy na mieszkanie ze swoją dziewczyną w kategoriach zysków i strat?
Jak Wy rozwiązujecie takie kwestie? Mnie to mocno zabolało, że nie chodzi mu tylko o mieszkanie ze mną ale również o jakieś zyski ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 196
@Hannahalla: przecież to co podałaś to wysoki standard. Ja wiem Hanna, że ty masz własny dom i sobie urządziłaś po swojemu, ale pod wynajem mieszkanie wyglądające jak to, które przedstawiłaś kwalifikuje się jako wysoki standard. Poza tym jakiś jebnięty właściciel bo trzeba płacić za sprzątanie jak się samemu nie będzie chciało raz posprzątać :D I prawdopodobnie mieszkać z przynajmniej 3 osobami. Nikt tyle nie zapłaci xDD
A nie zyskuje, że ma przy sobie kobietę, do której musi coś czuć i z którą chce być, skoro z nią jest?


@rissah: może swoje mieszkanie sprzedać, pieniądze ze sprzedaży wrzucić na lokatę i wynająć z OPką inne mieszkanie i nadal z nią mieszkać.
Tyle, że wtedy OPką będzie się dokładać 2 razy tyle co teraz.
No chyba, że wg ciebie za sam zaszczyt mieszkania z OPką #niebieskipasek powinien się podzielić
powazna relacja to stawianie komuś mieszkania mimo tego ze ta osoba zarabia? co za roszczeniowe podejscie do życia -brać nie dając nic od siebie


@Emdeka: stawianie mieszkania? No już bez jaj. To niech OPka zamieszka z jakimiś randomami - lepiej na tym wyjdzie, niż na "wspólnym" życiu ze swoim #!$%@? niebieskim. Będzie miała przynajmniej spokój.

A skąd wiesz, że OPka nie daje nic od siebie? Opłaca to mieszkanie chociażby, nie mówiąc
może swoje mieszkanie sprzedać, pieniądze ze sprzedaży wrzucić na lokatę i wynająć z OPką inne mieszkanie i nadal z nią mieszkać.

Tyle, że wtedy OPką będzie się dokładać 2 razy tyle co teraz.

No chyba, że wg ciebie za sam zaszczyt mieszkania z OPką #niebieskipasek powinien się podzielić zyskami z lokaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@silverm: jacież#!$%@?ę. Nie dziwią mnie teraz tak częste gorzkie żale biednych chłopców
@rissah
człowieku przecież tak wyglada wspólne dorosłe życie. razem mieszkamy i razem ponosimy tego koszty. z relacji opa wynika ze ona oplaca rachunki, a zapomniałeś chyba że na samych rachunkach człowiek nie przeżyje, musi coś jeść. skOro op nie wymienia kosztów jedzenia i ogolnie zakupów to domyślam się że jej niebIeski musi ponosić te koszty. acha kobieta= sex spoko uproszczenie, uważaj zaskoczr Cie ten świat jest tak ukształtowany ze nie tylko kobieta
człowieku przecież tak wyglada wspólne dorosłe życie.


@Emdeka: dobra, jako 39-letni facet, mieszkający już w życiu z wieloma różowymi, nawet #!$%@? nie podejmuję dyskusji.

OPka nie wspomniała o jedzeniu, to znaczy że na pewno niebieski sponsoruje. Nie napisała też o środkach czystości i wywozi śmieci, więc to pewnie też niebieski. Ręce mi opadły. Możemy się dalej targować, o czym jeszcze OPka nie wspomniała, ale tu nie o to chodzi. Niebieski jest
@rissah
fakt faktem jest #!$%@? bo temu nie zaprzeczam. bardziej odnoszę się do zasady wspolnego życia niz chytrosci jej faceta, bo to nie oznacza ze facet zawsze jest zobowiązany do pokrywania pełnych kosztów , a jeśli się na to godzi to już jest jego decyzja, której nikt nie powinien wymuszać.