Wpis z mikrobloga

Poznałem fajny #rozowypasek który twierdzi że mogłaby wejść w poważny związek, ale najpierw musi mnie poznać, zaprzyjaźnić się i w ogóle. Co prawda jest chętna, bo uważa że jestem okey. Aczkolwiek to w dłuższej perspektywie czasu.

Nie ma parcia na ładowanie się teraz w związki, bo od spędzania czasu ma ekipę koleżanek, a od seksu FBW z jakimś gościem.

Pytanie do eksperta

Angażować się?

#logikarozowychpaskow
#zwiazki

Angażować się?

  • Tak 16.2% (405)
  • Nie 83.8% (2098)

Oddanych głosów: 2503

  • 75
  • Odpowiedz
@lexico Po prostu piszę swoje zdanie. Jak kobieta ma dużo koleżanek, to potem te koleżanki mogą nastawiać ją przeciwko niemu lub nie będzie miała dla niego czasu, a co do fwb to dziwne, że do związku trzebą ją przekonywać i się poznawać dużo czasu, a na sam seks to wystarczy chwila. Posiadanie fwb to moim zdaniem ryzyko zdrad w przyszłości. Wiadomo, że nie 100%, ale zawsze jakieś jest
  • Odpowiedz
Jak kobieta ma dużo koleżanek, to potem te koleżanki mogą nastawiać ją przeciwko niemu lub nie będzie miała dla niego czasu, a co do fwb to dziwne, że do związku trzebą ją przekonywać i się poznawać dużo czasu, a na sam seks to wystarczy chwila. Posiadanie fwb to moim zdaniem ryzyko zdrad w przyszłości


@kleboldswaifu: piszesz dokładnie to co mówią redpillowcy
  • Odpowiedz
ekipa koleżanek i fwb - red flag


@kleboldswaifu: druga z którą się ostatnio spotkałem, ma ekipie kolegów z pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jest z nimi tak zżyta, że aż ich żony są zazdrosne i do niej wydzwaniają. Nie rozumiem po co takie rzeczy mi mówi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czy to są te wasze kobiece testy, czy WTF
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak Są dwie opcje: albo jest ładna i po prostu woli męskie towarzystwo, ale to faceci się do niej ślinią i to żony się spinają. Albo ich na serio jakoś tam podrywa i wtedy żony mają jakiś tam powód do zazdrości, ciężko ocenić, trzebaby było poznać jej intencje. Ja osobiście też będąc w związku mam raczej samych męskich znajomych, ale tylko dlatego, bo z kobietami nie mam wspólnych tematów, bez żadnych podtekstów
  • Odpowiedz
coraz suabsze te baity


@geebon: to nie bait, mam jeszcze lepsze historię ( ͡° ʖ̯ ͡°)

to czemu nie zostaniesz jej drugim fwb gościem? xD


@Bananek2: Bo chce paczeć jak zasypia po pracy, robić dymy o ziemniaki bądź kaszę gryczaną na obiad, dzielić pranie na swoję i jej, ogółem se chciałem babe do poważnej relacji znaleźć, a nie jak dzikie zwierzęta jedynie do hehe ruchanie (
  • Odpowiedz