Wpis z mikrobloga

Poznałem fajny #rozowypasek który twierdzi że mogłaby wejść w poważny związek, ale najpierw musi mnie poznać, zaprzyjaźnić się i w ogóle. Co prawda jest chętna, bo uważa że jestem okey. Aczkolwiek to w dłuższej perspektywie czasu.

Nie ma parcia na ładowanie się teraz w związki, bo od spędzania czasu ma ekipę koleżanek, a od seksu FBW z jakimś gościem.

Pytanie do eksperta

Angażować się?

#logikarozowychpaskow
#zwiazki

Angażować się?

  • Tak 16.2% (405)
  • Nie 83.8% (2098)

Oddanych głosów: 2503

  • 75
@Ulfric_Stormcloak Typie, laska wprost Ci mówi, że ktoś ją młóci na boku, a Ty się zastanawiasz czy się angażować? XD Pomyśl o tym z innej perspektywy - skoro laska chce się ruchac bez uczuć to co ją powstrzyma przed tym, żeby usiąść na kimś jak już będziecie w związku?
jesteśmy zwierzętami


@bezbekpol: jesteśmy zwierzętami, które świadomie ograniczając swoję instynkty zbudowały cywilizacje.

Przestając ograniczać swoją zwierzęca naturę cofamy się w rozwoju.

Piszesz o świadomości dziecka które gdy chce cukierka, to po niego sięga, bez głębszej refleksji.

A ja jestem świadomym dorosłym, wyższa formą zarówno inteligencji jak i cywilizacji. Tacy jak my, rządzą takimi zwierzętami jak ty.
Czy ci się to podoba, czy nie.
@Ulfric_Stormcloak: iks #!$%@? de xD jesteście tak świadomi i inteligentnie wyżsi, że wchodzicie w pseudozwiazki, bo nie potraficie się przyznać nawet sami przed sobą, że po prostu chcecie jedynie uprawiać seks i nic więcej. To dopiero mentalność dziecka, które myśli, że jak nie powie rodzicom co #!$%@?ło, to problem magicznie zniknie xD ja wole FAKTYCZNIE kierować się wyższą inteligencją i rozumem, oddzielając potrzeby emocjonalne od fizjologicznych. To takie normictwo jak ty