Wpis z mikrobloga

No i jak tam Mirki mija niedziela? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uwaga, będzie #rozdajo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Dzisiaj wrzucam mega gratkę dla fanów ostrzejszego #!$%@?ęcia w kolejnym odcinku cyklu #dncprodukuje - Producent, z którym współpracowałem przy okazji tego przedsięwzięcia pochodzi aż z Singapuru!

Panie i Panowie - przed Wami Microchip Terror! Jego EPka o wiele mówiącym tytule - MICROCHIP TERROR - rozprawia się raz na zawsze z mitem grzecznego kujona-Azjaty, bowiem jest głośno, jest ciężko, jest mocno, jest ostro. Miłośnicy takich twórców jak Perturbator, Carpenter Brut tudzież innych producentów wpadających w klimaty #industrial będą czuli się jak w domu.

Przygotujcie się na sporą dawkę klasycznej syntezatorowej rzeźni - zapnijcie pasy i załóżcie stopery!

BandCamp artysty, jakbyście chcieli sobie kupić EPkę albo kasetkę

A gdzie to #rozdajo - o którym wspominałem na początku?

Otóż, wśród plusujących rozlosuję kolekcjonerską kasetę z EPką tego artysty - z tego co wiem wydano ich tylko 66 (i są już na ukończeniu, o ile już nie są sprzedane), więc jedna może być Twoja!

Zasady są proste i klarowne - #plusujomireczki (zielonki też mogą, a co mi tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)) do wtorku (19:00) a we wtorek o 20 ogłoszę zwycięzcę ;)

#newretrowave #darkwave #retrowave #synthwave #muzykaelektroniczna #produkcjamuzyki #retro
donothingclub - No i jak tam Mirki mija niedziela? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uwaga, będzie #rozdajo...
  • 7