Wpis z mikrobloga

@Julek00: czego oczekiwałeś?

Ja kilka lat temu kupiłem ładowarkę jeszcze wtedy sony ericsson za ponad 10 razy tyle ile Ty dałeś i do dzisiaj śmiga elegancko. Rok temu kupiłem belkina też w podobnej cenie jak ta SE i również działa bardzo dobrze. Moim zdaniem na takich rzeczach nie warto oszczędzać, bo kij, jak sama się zepsuje, ale jak pociągnie ze sobą telefon za ponad 1k, albo nawet instalację w aucie, a
Pobierz p.....8 - @Julek00: czego oczekiwałeś?

Ja kilka lat temu kupiłem ładowarkę jeszcze...
źródło: comment_lvS7Fem9T8NqSOTWxnPnYEXyoAFEYuD5.jpg
@Paracelsus: dokładnie, raz kupiłem gównoładowarkę na allegro do auta i wywaliłem w ten sam dzień co przyszła. Była opisana jako 1,5, czy 2 A, a telefonu z nawigacją włączoną nie mogła doładować, a ta od SE ma 1,2 A i już daje rady z moim 5 smartfonem.
@piotreek88 zamówiłem razem z ledami do motocykla i pomyślałem, że jak jedną paczką leci to wrzucę. Ponadto miałem identyczne wyglądającą, która jak się Później okazało jest inaczej produkowana i działa do dziś. Ta to taki najtańszy badziew, nawet plastik cieńszy
@Julek00: No szczęście miałeś, bo to kondensator wyjściowy, z którego prąd idzie na telefon :) Widocznie ten scalak się wzbudził na chwilę i puścił za wysokie napięcie.
A ładowarki, nawet te markowe polecam odłączać od prądu na noc i w czasie nieobecności.
@Julek00: no wlasnie. jestem na etapie przerzucania sie mailami z jednym Chinczykiem z Ali Express bo wyslane baterie do lustrzanki zostaly zatrzymane na angielskiej poczcie jako 'dangerous'. Dalem kolesiowi czas do konca tygodnia, walic od razu do Ali Express o zwrot kasy?