Wpis z mikrobloga

@SmugglerFan: mnie bardziej draznia takie gry jak bf1, nie dosc ze wychodzac kosztuje np 150zl to jeszcze musisz po XXpln wywalic, zeby miec nowe mapy itd... w takiego bf4 przestalem grac po ~20h (nie gralem wszystkich map z dlc i nie odblokowalem wszystkiego, tylko to co mi sie do gry przydwalo + wiekszosc i tak trzeba tymi rypanymi skrzynkami odblokowywac) i mam za ~20h placic 300zl?
  • Odpowiedz
@pawelgk: Wymienione gry są w najlepszym wypadku dobre, trochę powyżej przeciętniej. Natomiast żadna nie ma startu do pierwszego Mass Effecta, Dragon Age czy wielu innych. A umieszczanie na tej liście Dooma pokazuje że to żart. Ściągnąłem to jak wyszedł pierwszy crack i #!$%@?łem po 30 minutach. Cała gra sprowadza się do wchodzenia do jakiegoś pomieszczenia, które okazuje się zamknięte a żeby je otworzyć trzeba wystrzelać jakieś potwory. Ten schemat jest zapętlony
  • Odpowiedz
@pawelgk: do tego te gry co wymieniles to nie jest jakies super budetowo, tylko takie glownie "AA" i indyki. i nie wszystkie z nich sa fajne, np. Deus Ex i FFXV nie maja dobrych opini. Persona 5 to taka nisza ze przez ponad pol roku byla do kupienia tylko w Japoni. Sony im pewnie nawet nie placi za ekskluzywnosc - nie ma wersji na PC i Xboxa bo im sie nie
  • Odpowiedz
@StalySluchacz: czyli wszystkie nowe gry to gówno i wielbienie gier z okresu dojrzewania.
Nie, wskazane gry to dobry przykład, który odrzucasz bo tak. Nie widzę sensu w dalszej dyskusji. Wklejasz w gratisie grafikę, gdzie mnóstwo gier zamyka się w schemacie który wyśmiewasz w nowym Doomie. Gdzie ten schemat doprowadzono imho do perfekcji.
  • Odpowiedz
@StalySluchacz:

Cała gra sprowadza się do wchodzenia do jakiegoś pomieszczenia, które okazuje się zamknięte a żeby je otworzyć trzeba wystrzelać jakieś potwory. Ten schemat jest zapętlony 100x i mamy gierkę którą określa mianem super xD


dokladnie, niby gameplay dobry, ale jak nie ma czegos wiecej, jakies postacie ktore zapamietasz na dluzej, cutscenek, ciekawych pomyslow, dobrej fabuly, ciekawych poziomow (a nie tylko korytarze i kaniony w piekle\na marsie) to wtedy zostaje taka
  • Odpowiedz
jakies postacie ktore zapamietasz na dluzej, cutscenek, ciekawych pomyslow, dobrej fabuly, ciekawych poziomow


@SmugglerFan: ja #!$%@?.
Sytuacja autentyczna, wychodzę z kina kilka lat temu z Niezniszczalnych 2, a przede mną wychodzą dwie gówniary i komentują głośno:
"no mi się nie podobał, wiesz, to nie to samo co holenderskie kino offowe".
Zachowujesz się jak ta laska. Oczekujesz od Dooma czegoś, czego nie potrzebuje, a potem stwierdzasz na podstawie tego braku, że to
  • Odpowiedz
@webdruid: ja nie jestem jakims fanem klasycznych doomow. wiem ze te klasyczne to bylo tylko mordowanie bez zadnych dodatkow ktore wymienilem, ale minelo troche czasu od wydania klasycznych doomow i taka gra z samym tylko zabijaniem to troche slabo. gta tez nie powinny miec takich rzeczy, bo przeciez klasyczne gta ich nie mialy (tzn. costam bylo ale to ogromna roznica wzgledem gta v)? nowy wolfenstein mial fabule, postacie, cutscenki, ciekawe poziomy
  • Odpowiedz
Persona, Nioh, Resident Evil tak na szybko.

Nier


@webdruid: Jak można Mass Effecta Inkiwizycje nazywać średniakiem a powyższy syf nazywać dobrymi grami ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja rozumiem że komuś się podobają #!$%@? gierki z Japonii robione na tym samym schemacie od lat lub będące bezczelnym plagiatem inny japońskich gier ale nie każdy jest przysłowiowym mangozjebem.

- Final Fantasy XV

- Persona 5

- Dishonored 2

-
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: tylko porownales trailer wowa do traileru hosa.. zobacz jak blizz robi trailery do wowa teraz i powiedz mi czy cos sie zmienilo ;) taki spoiler, nic sie nie zmienilo, dalej robia swietne cinematicy, a nawet zrobili film. Tworza rozne gry (moba, karciane, fps, mmo) bo maja na to kase i chca sie otwierac na wiekszosc ilosc graczy. Blizz sie zupelnie odcina od tego co robi ea czy valve.
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: wow dalej dostaje dodatki i ludzie w wowa graja i jest silniejszy niz reszta klonow wowa, to prawda. dodatki do wowa tez maja ladne trailery, tak. ale co z nowymi grami? to nie sa tytuly wysokobudzetowe za 60 dolarow tylko jakies free to play androidowe (hearthstone i hots). overwatch niby jest za 40\60 dolarow ale nie jest warty tyle pieniedzy, tam nie ma contentu, mi sie pchanie wozka na Hollywoodzie
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: po prostu model platnosci sie zmienil. Hearthstone / hots sa w pelni darmowe, a zarabiaja na kosmetyce do gry. Overwatch jest dosc drogi, przyznam, ale za dodatki nie trzeba placic. Lepszy taki model platnosci jak bulic za kazde dlc ;)

Blizz nie jest biedny, maja najwieksze grono graczy, ktorzy sa w stanie placic za gre. Po prostu stworzyli swoje uniwersow wokol, ktorego buduja kolejne tytuly. To nie jest firma, ktora
  • Odpowiedz