Wpis z mikrobloga

Pytanie do @ZespolmBanku czy osoba zakładająca konto w oddziale stacjonarnym może podać mój identyfikator i wtedy "Polecaj mBank" zadziała tak samo jak przy składaniu wniosku przez internet? Jeśli chodzi o warunki to wystarczy wykonać w ciągu 60 dni od daty otwarcia rachunku 5 transakcji kartą debetową wydaną do rachunku? Czy jest jeszcze jakiś dodatkowy warunek w postaci wysokości dokonanych transakcji?

Aha i najważniejsze pytanie oddzielne od poprzedniego czy jeśli ktoś złoży wniosek w aktualnej promocji: "200 zł premii za założenie eKonta w promocji Bankier.pl i 600 zł premii moneyback od mBanku" to w ramach tej promocji przy składaniu wniosku online i okazaniu dowodu osobistego w placówce taka osoba może przedstawić mnie jako polecającego mbank i można zgarnąć za nią prowizję? Czy te promocje się ze sobą nie łączą i polecaj mbank działa tylko do zwykłego ekonta?

Założyłem przed chwilą konto w zakładce "polecam mbank", ale nigdzie nie widzę podanego identyfikatora. Pamiętam jaki podałem, ale można go jeszcze jakoś sprawdzić, żeby mieć absolutną pewność, że podaje się go właściwie danej osobie?

Wiem sporo tych pytań, no ale od czego jest wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mbank #ekonto #bankowosc #banki
  • 7
  • Odpowiedz
@s_t_u_l_e_j: O to się akurat nie martwię bo osoba młoda i to dopiero jej 2 konto bankowe, ale warunki faktycznie rygorystyczne dziękuję za info. W promocji "Zgarnij Premię z eKontem" podchodzą do tego znacznie mniej rygorystycznie i w sumie myślałem, że tutaj będzie podobnie:
"Zgarnij Premię z eKontem" skierowana jest do osób, które nie posiadały jakiegokolwiek rachunku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 w mBanku po 1 stycznia 2016
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan Wniosek dotyczący ofert promocyjnej na stronie bankier.pl składa się online z dedykowanej strony. W sytuacji chęci skorzystania z programu PoelcamBank, należy otworzyć konto z linku, który otrzymuje się od osoby polecającej. Warunkiem do otrzymania premii za polecenie rachunku, jest aktywne korzystanie z rachunku. Poprzez aktywne korzystanie z konta rozumiemy 5 transakcji kartą debetową w ciągu 60 dni od otworzenia rachunku. Tak więc promocje nie łączą się ze sobą. Co masz na
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: Generalnie to chciałbym polecić znajomej zwykłe eKonto standard i w oddziale dostała rozpiskę, którą wrzucam. I w tej rozpisce opłata miesięczna za kartę wynosi 4 lub 2 zł po spełnieniu warunku 5 transakcji kartą w miesiącu, natomiast tutaj na stronie jest podane 4/0 zł:
https://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konta-osobiste/ekonto/
Chcielibyśmy wybrać jak najlepiej, z tego co kojarzę to tam przy 2 zł jest adnotacja o karcie z programem payback. Mam natomiast pytanie czy w
Dr_Manhattan - @ZespolmBanku: Generalnie to chciałbym polecić znajomej zwykłe eKonto ...

źródło: comment_DYW5qCa2nxKTQrpOxg99cWK4wqEFGv7W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz