Wpis z mikrobloga

@Marbarella: Jak zadałem pytanie kiedyś na mirko "Co ile dni zmieniać spodnie przy pracy biurowej?" to były same heheszki. A ja naprawdę nie jestem w stanie ocenić kiedy takie spodnie śmierdzą - zakładając codzienny prysznic.
  • Odpowiedz
@morgahard

nie. Potrafię wyczuć swój smród, nie próbuję wmówić, że ładnie pachniałem, ale żeby mnie poczuć musiałbyś stanąć blisko, zdecydowanie nie #!$%@?łem na dosłownie cały przedział


Pomyślał każdy jebiacy w komunikacji zbiorowej

Wlasnie o takich jak ty jest ten wpis
  • Odpowiedz
Jak zadałem pytanie kiedyś na mirko "Co ile dni zmieniać spodnie przy pracy biurowej?" to były same heheszki. A ja naprawdę nie jestem w stanie ocenić kiedy takie spodnie śmierdzą - zakładając codzienny prysznic.


@marc1027 nawet jeżeli nie śmierdzą, to nie powinno się chodzić dwa dni pod rząd w tych samych spodniach, bo to wygląda po prostu słabo.

Taki problem kupić z trzy pary i nosić w rotacji?
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: nie wiem jak to jest możliwe, ale miałem w pracy takiego gościa i od samego rana #!$%@?ł na pół hali nawet dla mnie, a ja węch raczej mam słaby więc nawet nie chcę myśleć jak inni go odbierali. nie wiem-nie mył się czy niezbyt dokładnie czy co, ale #!$%@? żeby już antyperspirantu nie używać?! a najlepsze, że teraz zatrudnił się taki młody i dosłownie #!$%@? w ten sam sposób xD
  • Odpowiedz
@mysliszonichazmasz: Wieczorem? A co z prysznicem/kąpielą rano?
Wieczorem myję się "dla siebie", dla relaksu, zmycia brudu i zmęczenia z całego dnia. Rano myję się dodatkowo po to, żeby nie śmierdzieć innym ludziom i czuć komfort psychiczny z tego powodu.
A potem zdziwienie, ze facetów ma się za brudasów, jak ludzie potrafią się myć raz dziennie, a czasami nawet tyle to dla nich za dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
Jak Boga kocham, będę jeździł z dezodorantem i psikał po mordach tych brudasów niemytych ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak #!$%@? tak można, tak #!$%@?ć.


@Niewierny_Mops: wiesz niektorzy pracuja na nocki w roznych miejscach pracy, nie wszedzie da sie umyc (januszebiznesu). powiem ci, ze pracuje 8 godzin fizycznie, w pomieszczeniu, ktore ma 24 stopni... i smierdze na konic dniowki. czlowiek sie poci jak szczur. mimo ze myje sie
  • Odpowiedz