Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki.

Mam pytanie czy ktoś z was ma meble w domu (lub coś słyszał) meble z Bydgoskiej fabryki mebli? Zastanawiam się nad ich meblami do salonu, ale znalazłam na necie średnie opinie (większość z przed ~10 lat). Fajnie by było jakby się ktoś wypowiedział z ludzi którzy faktycznie mają te meble.

Ewentualnie polecicie może jakieś firmy z dobrymi meblami? Chodzi o szafkę pod telewizor/komodę/witrynkę w stylu nowoczesnym (najlepiej biało czarne).

#pytanie #pytaniedoeksperta #remont #remontujzwykopem #meble
  • 12
@mister_pink: cenę już znam zastanawiam się więc własnie nad stosunkiem tej ceny do jakości. Powiedzmy, że mam na to pieniądze, ale jak okaże się szajsem jak z brw to będę zła, że mogłam to samo mieć połowę taniej.
@magduska88 Koleżanka z pracy klnie na nich dwa razy w tygodniu.

Ja od dekady polecam Vox. Mam sypialnię od nich i to, jak te meble działają i się prezentują, to jakiś kosmos. Najsolidniejsza robota, jaką widziałem w kategorii meble. Przy czym obecnie mają specyficzny design i jak szukałem czegoś po przeprowadzce, to już nie od nich, bo mi nie pasowały.
Ja od dekady polecam Vox. Mam sypialnię od nich i to, jak te meble działają i się prezentują, to jakiś kosmos. Najsolidniejsza robota, jaką widziałem w kategorii meble. Przy czym obecnie mają specyficzny design i jak szukałem czegoś po przeprowadzce, to już nie od nich, bo mi nie pasowały.


@kurp: no własnie z voxa zupełnie mi nie pasują bo mam juz stół i szafę w tym pokoju które chce żeby zostały
@magduska88 Zdaje się, że wszystkie te rzeczy. Nie przechodzą testu szklanki. Za studenckich czasów miałem takie biureczko (nie Bydgoskie Meble akurat) - po raz odstawionej na chwilę szklance z wilgotnym dnem został ślad na zawsze. Ona to samo miała na bydgoskich ponoć. Najlepiej byłoby obejrzeć na żywo, jakość trochę widać. Byłem przerażony jak np. z bliska obejrzałem Forte u mojej mamy.
@magduska88 Ale to też zależy, jak zamierzasz używać i czy masz dzieci. Ja np. nie polecam BRW, ale w zasadzie prawie 10 lat stały u mnie w salonie i nowi właściciele jeszcze je chyba sobie zostawią. Dzieci ponadgryzały, ale jakoś się trzymają. Szafa albo łóżko by się pewnie rozleciało od używania a stacze to i lipne dają radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@magduska88 Ale to też zależy, jak zamierzasz używać i czy masz dzieci. Ja np. nie polecam BRW, ale w zasadzie prawie 10 lat stały u mnie w salonie i nowi właściciele jeszcze je chyba sobie zostawią. Dzieci ponadgryzały, ale jakoś się trzymają. Szafa albo łóżko by się pewnie rozleciało od używania a stacze to i lipne dają radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kurp: chodzi o szafkę na