Wpis z mikrobloga

@MotoKubaPL serio jako plecak?...pomijając kwestie bezpieczeństwa, bo pewnie dostają za to dodatek za szkodliwe warunki pracy :), to nie wyobrażam sobie takiej nauki, przecież to nie ma żadnych plusów.... pewnie jeszcze bez interkomu i krzyczy kursantowi do ucha :)
  • Odpowiedz
@emka_: Wszyscy polecali mi promotora jeżeli chodzi o teorię to przekazywana póki co w znakomity sposób, podobnie kurs pierwszej pomocy.
Czemu więc to gówno szkoła?
  • Odpowiedz
@DobryMotyw: Mi polecali Promotora i Kulikowisko, wybrałem Kulikowisko. Przez wszystkie jazdy na mieście jeździłem z plecakiem. Sam jestem dosyć postawnym facetem a instruktorów drobnych też nie mają. Bez problemu się jeździło a nawet traktowałem to jako plus - rzadko mam okazję jeździć z plecakiem a tu miałem ciągle jakieś sensowne uwagi, jak np. stosowanie międzygazu itd.
  • Odpowiedz
@emka_: @debenek: @DobryMotyw: szkoła uchodzi za jedną z lepszych, z jednej strony nauczyli mnie skutecznie do egzaminu, z drugiej strony na kolejnych szkoleniach inni instruktorzy powtarzali mi te same rzeczy z kursu, które już wiedziałem, więc teorię też dobrze wyłożyli. Ja ją polecam, za to nie wyobrażam sobie jazdy z instruktorem w samochodzie za plecami.
  • Odpowiedz
@emka_: Twierdzisz, że instruktor, który ryzykuje swoje zdrowie wsiadając z Tobą na motocykl i uczy Cię jak poprawnie zmieniać biegi, przyspieszać, hamować i balansować ciałem to złe wyjście, a szkoła, która stosuje takie rozwiązania to gównoszkoła? Czego Cie nauczy instruktor kategorii A, jeśli masz już kategorię B w jeździe na mieście, jeśli jedzie za Tobą? Znaków? Bez żartów.
  • Odpowiedz
@emka_: Ta szkoła ma opinię jednej z najlepszych w Polsce.
@debenek: @DobryMotyw: Opcja z jazdą instruktora na plecaku jest bardzo spoko. Czemu? W imię zasady 'make life harder'. Jak siądzie ci na plecach 100 kilogramowy tur to będzie ci ciężko skręcać, ciężko hamować, a nawet ruszać. Dopiero jak ten tur zejdzie z motocykla to poczujesz jak się lekko jeździ i jak łatwo jest manewrować motocyklem. Automatycznie będzie ci po
  • Odpowiedz