Wpis z mikrobloga

@fortheworld: Łódź. Konferencja przedstawicieli studentów z całej Polski. Spod dworca Łódź Kaliska dojazd na Politechnikę. Koszt orientacyjny - 12-14zł. Ekipy, które opuszczały dworzec PKP i kierowały się do nas płaciły jednak od 14zł do nawet 35zł za ten sam odcinek. Podobnież to norma jak bierzesz taxe z postoju dworcowego. Nie mam informacji jednak czy wozili ich naokoło, czy mieli dopalacz impulsów
Kiedyś z kumplem #!$%@? wracaliśmy i na wstępie powiedzieliśmy, że mamy tylko 50 zł gotówki. Typ się zgodził ale powiedział ze płatne z góry. Wysiadłem szybciej, kumpel pojechał dalej już chce wychodzić i złotówa mówi że przecież za kurs 5 dych sie należy, a że kumpel był bardziej #!$%@? to nie ogarnął. Pojechali do bankomatu i drugi raz mu zapłacił
@fortheworld: Rondo Wiatraczna - Intercontinental - w jedną stronę 22 zeta ( trasę robiłem z 4 razy, cenowo od 19 do 25), powrót 32 bo mr. złotówa uznał że szybciej będzie mostem łazienkowskim no i może troszkę koreczka złapiemy po drodze. Dzień wcześniej koleżankę nabili na 40 zł, bezczelnie kółko dookoła hotelu zrobił.
Polecam złotówy ze stolicy.
@fortheworld: W Poznaniu wracałem ze Starego Rynku na Dębiec z buta dość późno w nocy. W połowie drogi, obok Rynku Wildeckiego spytałem trzech złotów ile za przejazd na Dębiec (4km) i ceny wąsatych Januszy zaczynały się od 60zł XD Chyba chcieli wykorzystać to, że byłem pijany. Dla porównania Uberem z Wrocławskiej na Dębiec (ponad 6km) koło 3 w nocy za przejazd zapłaciłem 17zł.
@fortheworld: Impreza w klubie godzina 12 w nocy, znajomej niebieski urwany film, wrzucamy w taksę pacjenta, zlotowa wyznacza mnie żebym z nim pojechał mu pomoc go do chaty odprowadzić. Akcja udana, powrót do klubu. Godzina 2:00 powrót do domu wsiadam do taksówki, znowu ten gosc, ja #!$%@?, gadka szmatka i #!$%@? mnie przewiózł na taryfie 4 zamiast 12 zł, 30 zł...
@fortheworld: poznań, mój kolega był mocno nie w stanie, pytam się gościa czy 2 dychy wystarczą za przejazd, on że tak tak i potem jeszcze od mojego #!$%@? znajomego 5 dyszek dodatkowo wyciągnął #!$%@? xD, trasa 2,5 km xD xD