Wpis z mikrobloga

Dziś właśnie zakończyłem swoją przygodę z zdawaniem #prawojazdy Można wręcz powiedzieć, że #chwalesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszystko poza kat. A za pierwszym razem. Kiedyś jednak zdawało się zimą na motocykl i warunki mi nie sprzyjały. Bywa.

To był niezły pięciomiesięczny maratonik. (C, C+E , D) Zaczął się we 16.02.2017 roku, a skończył właśnie dziś. (12.07.2017) Teraz jeszcze klasyfikacja uzupełniająca przyspieszona na D (zwykła już jest) i można wyrabiać plastik. Wszystkie pola będą wypełnione. Takie hobby po 40-ce.

Wszystko WORD #gorzow #gorzowwielkopolski

Tak więc można zdawać w Polsce a nie zastanawiać się nad Ukrainą jak @1950M Da radę.
Ziutek33 - Dziś właśnie zakończyłem swoją przygodę z zdawaniem #prawojazdy Można wręc...

źródło: comment_djtZ1KBsR8hwnFf6uoVX7svKmkAR2sOf.jpg

Pobierz
  • 10
@1950M W mojej szkole byl koles co pracuje w Londynie. 2 miesiace jakos sobie urlopu zalatwil i wszystko pyknal. Jak on to zrobil ?- nie pytaj, bo nie mam pojęcia Czasowo sie wyrobil, a nie wiem jak wygladaja egzaminy w UK teoretyczny i praktyczny. (mozesz opisac ?)Tu tez oczywiscie nie jest super latwo. Jednak pewnie taniej, to byl jedyny argument co mu przyswiecal. Kasa, kasa, kasa......
@misieu C-2100+200 egzamin, E do C (C+E) - 1700+ 245 egzamin, D - 3280 wraz z egzaminem (40h po C) , kwalifikacja wstępna przyspieszona - 2400 (tylko dla C), kwalifikacja wstępna przyspieszona uzupelniająca (dla D- jeszcze będę robił) - 700, badania lekarskie - 200, badania psychotechniczne - 300. To wszystko. Koszta 30 PLN za egzaminy teoretyczne pominąłem.
@Ziutek33: gratuluję, fajna sprawa mieć wszystkie, ale i spory wydatek. Jeżeli chodzi o Ukrainę, to nie polecam @1950M już sporo osób ma wyroki za takie prawko. Jest to bardzo łatwe do wykrycia i urzędy, policja i straż graniczna chętnie wyłapuje takich cwaniaków.