Wpis z mikrobloga

#warthunder
Powie mi ktoś jak tym czołgowym gówno brytyjskim badziewiem do 4.0 grać ani na ab ani na rb to się do niczego nie nadaje. Nie dość że trzeba się postarać aby coś przebić czasem to nawet 4 pociski w PZ F2 w rożne miejsca i nic ja ginę po strzale. Znam na wylot rozłożenie modułów i załogi w większości czołgów ale zabić tym coś to RNG boga trzeba. Typ w Shermanie dostaje 4 strzały w tył bo tylko to wystaje wszystko w zbiorniki i silnik, a nawet się nie zapalił cofnął i zastrzelił mnie jakby w ogóle nic się nie stało czegoś tu nie rozumiem xD Żadnym innym najgorszym nawet czołgiem z innych krajów nie miałem takich problemów aby cokolwiek ugrać. Po raz chyba 5 próbowałem w jakiś minimalny sposób przekonać się do Bryt ale chyba nic z tego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakieś rady kto przebrnął przez to badziewie ?
  • 8
  • Odpowiedz
@Restin: Właśnie się tym zajmuje, protipem jest niestety cierpliwość i premka. 4.7 już jest spoko, ta 17 funtowa armata z najlepszymi solid shotami jest nawet przyzwoita, tylko trzeba w sam środeczek czołgu strzelać. A niżej to jedno wielkie gówno, od biedy cromwellami coś się zagrać da, bo szybkie, ale to też rzadko, a churchillowi to nawet załogi nie warto kupować XD
  • Odpowiedz
@PanYawel: Tego pierwszego zaczyna mi już mocno brakować, a drugie na szczęście mam to jako tako idzie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Achillesa właśnie zbadałem i powiem że na stocku jest nawet nawet vs reszta xD
  • Odpowiedz
Jakieś rady kto przebrnął przez to badziewie ?


@Restin: 2 rzeczy są potrzebne: dużo samozaparcia i trzymanie się myśli o perspektywie świętego HESHa z Antiochii na wyższych BRach.
Wcześniejsze BRy pamiętam, że dość gładko przemknąłem używając Achillesa i Churchilla. Ze znerfionymi gąsienicami Churchill może nie być już taki spoko, nie skątujesz go już tak jak kiedyś, ale za to masz Shermana 2, a potem FV 4202 i Centa mk1, których co
  • Odpowiedz
@Restin: Możesz pomarzyć o zabijaniu jednym strzałem grając Brytolami. Ich amunicja nie jest do tego przystosowana. Celuj w załogantów i zamek działa. Od frontu możesz mieć mały problem ale nawet F2 powinno ulec.
  • Odpowiedz
@Restin: a ja teraz gram tylko brytyjczykami bo mi pasują. erę cromwell-achilles itp przeszedłem zupełnie bez bólu. teraz jestem na comet-challenger, ciężko się grinduje przez niedomagającą amunicję w 17funtówce, ale jak już odblokujesz przeciwpancerne z odrzucanym sabotem to rządzisz bo np. comet jest bardzo mobilny, szybkostrzelny, pociski lecą prawie bez opadania i przebijają wszystko co napotkają. jeden z moich ulubionych czołgów jak na razie.
  • Odpowiedz