Wpis z mikrobloga

Ś.P. Farmerjanek dodał odpowiedź na swoim TT od @Moderacja w sprawie #czarnaniedziala ztj. #banhammer 2.0

Moderacja przyznaje jednoznacznie powody bana jego, jak i innych ofiar "lewackiej moderacji" :

- Spamowanie wypoku #fakenews'ami
- manipulowanie głosami
- polowanie na "lewactwo"
- wykopywanie fejków
- obrażanie innych

i to tylko część z rzeczy za które dostał perma.

No, #4konserwy, nadal uważacie że "patrioci i bohaterowie wypoku" niesłusznie zostali zbanowani?

#neuropa #polityka #bekazprawakow #moderacjacontent #nowywykop2017
Goofas - Ś.P. Farmerjanek dodał odpowiedź na swoim TT od @Moderacja w sprawie #czarna...

źródło: comment_RUL46Eq4X7EcVy0kJVwuLohOoMN0p7Pl.jpg

Pobierz
  • 18
2.0

@Goofas: Eeee, co?
Rozumiem, że chcesz udawać, że moderacja nie robiła też przesiewu w waszym środowisku, jak to było m.in. już w tym roku? I to właśnie wszystko za te same cyrki...

- Spamowanie wypoku #fakenews'ami

- manipulowanie głosami

- polowanie na "lewactwo"

- wykopywanie fejków

- obrażanie innych

...tylko podmień lewactwo z prawactwem. Takie same narzekanie u jednych i podnieta u drugich była. Nawet sobie awatary masowo zmienialiście.
Rozumiem, że chcesz udawać, że moderacja nie robiła też przesiewu w waszym środowisku, jak to było m.in. już w tym roku?


@push3k-pro: możesz mi powiedzieć kiedy w jednym czasie - jednym dniu - kilku/kilkunastu użytkowników szanowanej grupy #neuropa dostało perma bądź bana za manipulacje? Czy byli to użytknownicy dobrze rozpoznawalni w szanowanej grupie #neuropa?

...tylko podmień lewactwo z prawactwem. Takie same narzekanie u jednych i podnieta u drugich była.


auwasbijomurzynow.gif
możesz mi powiedzieć kiedy w jednym czasie - jednym dniu - kilku/kilkunastu użytkowników szanowanej grupy #neuropa dostało perma bądź bana za manipulacje?

@Goofas: Ospen, PK i kilku jego kolegów oraz masa multikont. Kiedy to było? W marcu?

auwasbijomurzynow.gif

Nie #!$%@?. Ja nie bawię się w odwracanie problemu w inną stronę, ja mówię, że fal banów było więcej. Nie twórz podwójnych standardów takich samych jak przy okazji tej i każdej fali banów
Ospen, PK i kilku jego kolegów oraz masa multikont. Kiedy to było? W marcu?


@push3k-pro: Z tego co pamiętam to perma Ospen załapał 10 maja a @pk347 nie miał bana z tego co pamiętam - w każdym razie na jego profilu nie ma odznaczenia "banan". Masa Multikont? pierwsze słyszę. Jakieś konkrety?

Nawet jeżeli to miałoby potwierdzić Twoją tezę - że bana dla Ospena, ban PK - którego nie było - to
@Goofas:

Jakieś konkrety?

Konkretów ci nie dam, bo nie jestem świrem politycznym, żeby takie rzeczy przechowywać.

Nawet jeżeli to miałoby potwierdzić Twoją tezę - że bana dla Ospena, ban PK - którego nie było

wut?

I jak n razie nie udowodniłeś istnienie chociaż jednej fali banów w szanowanej grupie neuropa.

To jest jak z udowadnianiem Holocaustu - wszyscy wiedzą, że to się stało, tylko paru oszołomów będzie żądało dowodu, kij z