Wpis z mikrobloga

Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwieco na wakacje.
#!$%@? Erazmusy XDD Proszę o minutę ciszy dla mnie. Nawet nie zdążyłem rozwinąć skrzydeł swojego podrywu do końca.
I jedną znajomą mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#friendzone #przegryw #zalesie
Pobierz Spajkuss - Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwi...
źródło: comment_wWyuLyB10uWzSwZoqRieJxcDlpXH5XqR.jpg
  • 168
@Spajkuss: duzo moich kolezanek ze studiow byla na erazmusie - jedne przespaly sie z jakimis chlopakami na wyjezdzie, inne nie. I jaki z tego wniosek? Czy serio myslisz ze jak dziewczyna chce uprawiac seks to czeka do studiow i jedzie na erazmusa zeby tam zrobic to z jakims chloapkiem z zagranicy? wyjdz do ludzi zobacz ze to samo dzieje sie w klubach, na imprezach. Poza tym serio ja mam znajomych kolegow
@brak
Ile razy jeszcze użyjesz słowa przegryw, w przegrywie?
Zagadaję do dziewczyny, chcę się bliżej poznać, wpadła mi w oko i może jej charakter jest równie piękny?
Jeśli nie była zainteresowana to mogłaby napisać krótkie 'Nie dziękuję' albo coś podobnego. Sprawa zostałaby zakończona bez problemu.
Zostawiając mnie bez jednoznacznej odpowiedzi dała mi nadzieję, że się spotkamy.
Tylko, że jak się do niej odzywam ona mi wyskakuje z czymś takim xDDD
No czy
@brak

Wychyl nos z piwnicy


No a co ja takiego zrobiłem? XD Przecież #!$%@? nie napisałem do niej na GaduGadu

Taplają się w swoim błotku nieszczęścia, nic z tym nie robią, ochoczo obwiniając innych


Wrzuciłem tylko post na mirkoBLOG o tym, że przytrafiła mi się taka sytuacja. Nawet jej nie obwiniam bo nie zrobiła mi wielkiej krzywdy.
Obwiniać mogę jedynie Ciebie za głupotę jaką nam tutaj pokazujesz przez poszanowanie takiego zachowania jakie