Wpis z mikrobloga

Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwieco na wakacje.
#!$%@? Erazmusy XDD Proszę o minutę ciszy dla mnie. Nawet nie zdążyłem rozwinąć skrzydeł swojego podrywu do końca.
I jedną znajomą mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#friendzone #przegryw #zalesie
Pobierz Spajkuss - Dziewczyna która mi się podoba pojechała na jakiś projekt, wymianę, chuiwi...
źródło: comment_wWyuLyB10uWzSwZoqRieJxcDlpXH5XqR.jpg
  • 168
>powiem tylko tyle, pogarda jaką różowe mają do mniej przystojnych/dynamicznych ludzi jest widoczna i to bardzo, o ile zwracasz uwagę. W zachowaniu, oczach, mimice. Niektóre są tak nakręcone, że widać to nawet z postów na mirkoblogu xD. Szkoda, że takie jesteście, musicie mieć smutne życie, ruchanie 8/10 alvaro i udawanie szczęśliwej tego nie zmieni.

@przypadek_szczegolny: najlepszy dzisiaj XDDDDDDD
Pobierz OneEyedOldMan - >>powiem tylko tyle, pogarda jaką różowe mają do mniej przystojnych/d...
źródło: comment_U5y9GiggEAFcjkmMlWvWAzuRirg3AXCV.jpg
@sujka @brak Czytając wasze komentarze aż wyżłobiłem #!$%@? kanion w podłodze, chodząc z żenady po pokoju. Jesteście typem różowego, z którym nigdy nie chciałbym mieć do czynienia w życiu rzeczywistym. Istnienie osób, które twardo bronią tego typu ZABAWIANIE SIĘ tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że dzisiejsza moralność upada na ryj.
Samego OPa szanuję, na pewno jest wiele lasek o lepszych "hobby" dookoła, nie ma co łazić po obsranym terenie.
wy macie normalnie obsesję na punkcie friendzonu. miałeś zamiary, nie wyszło, to już nie może być zwykłą znajomą, bo instant friendzone? kto ci każe się płaszczyć. i potem nie bez powodu dziewczyny myślą, że jak chłopak miły, to chce tylko zaruchać


@brak: Ale wytłumacz mi jaki jest sens tkwić w friendzone? Szczególnie jeśli jedna osoba wciąż coś czuje do drugiej, a tamta tego w żaden sposób nie odwzajemnia? Zerowy. Jedynie meczarnia