Wpis z mikrobloga

@alejandra15 : tak jak pisał @fledgeling: LEGO. Technic najlepiej. Jeśli za drogie to ręczna maszynka do golenia zarostu z zestawem mydełek, pianek, żyletek, czegośtam. A jeśli za drogie, to butelka dobrej whisky. A jesli za drogie, to może wystarczy pizza pepperoni 60 cm. A jeśli za drogie, to możesz kupić mu dobre cygaro. A jeśli za drogie, to po prostu narób żarła, kup 2 lepsze browary i jest cały Twój!
kwiaty, kolację, wino, świece i minetkę to sobie w buty wsadź, bo to nic ponad standard.


@malutka_Asienka: W zamian za seksowne umalowanie sie i ubranie do lozka? Jak ja wspolczuje twojemu facetowi, jesli jakikolwiek cie chce ( )
@wuju84: @malutka_Asienka: Serio współczuję ludziom, jeśli ktoś im na 30-ste urodziny funduje coś takiego XD Przecież takie rzeczy w normalnych związkach są na co dzień, jak można seks traktować jako prezent? Już widzę, jakby się jakaś panna ucieszyła gdyby jej facet jako prezent zaproponował jej seks w nowych gumkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alejandra15: Upiecz mu coś co bardzo lubi. Ciężko doradzić cokolwiek jak nie
@Spyro90: mylisz pojęcia - seksownie ubranie, a przebranie to dwie różne rzeczy. A mój facet nie narzeka.

@kocimietka0: no tak, z ciasta się na pewno ucieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakby mój facet przebrałby się np. za żołnierza, który wraca z misji po 2 miesiącach... miałabym super prezent.