Wpis z mikrobloga

@maur: nie pamiętam co przygotowałam na konkretne urodziny, ale był tam koncert Proletaryatu, była koszulka ulubionego zespołu piłkarskiego ściągana z UK, tatuaż (w sensie ja płaciłam, on wybrał wzór), był też zegarek, jakieś wycieczki typu zwiedzanie zamku itp. teraz planuję zakupić wędkę... tylko muszę rozpoznać teren, bo ni #!$%@? się na tym nie znam.

@HrabiaZet: hmmm... nie wiem czy to fajne uczucie być w typie karyn... :/
@wuju84: Ta, co urodziny lodzik, na wielkanoc i wigilię seks też, a na okrągłe urodziny dodatkowy wysiłek typu przebranie.
Przykro mi z powodu Twojej wizji.. ;)
A, no i to brzmi jakoś sensownie. Bo samo przebranie się i seks - ja rozumiem, że odmiana i na codzień nie ma na to czasu/sił, różnie, ale jak wyżej komuś napisałaś czy dla niego kobieta się przebiera codzień.. A to przecież nie tak, że
@nokash: jak do 100zł to jakiś mały zestaw narzędziowy (klucze nasadowe albo płaskie z grzechotką, np od firmy Yato lub Proline). Albo jakiś album na CD lub winylu, jeśli je kolekcjonuje.
@anonim1133: no nie wiem, zarówno ja trafiam z prezentami dla niebieskiego paska jak i on dla mnie, ja wiedziałam ze jak kazdy facet lubi grać w gry to dostał ps4 a do tego własno robione jedzonko a on wiedział że jak każda kobieta lubie błyskotki to dostałam raz naszyjnik a raz kolczyki i nawet wiedział że ze złota to tylko białe lubie :) zarówno ja jak i on pomimo dobrych zarobków
@alejandra15 Kup mu nóż, każdy facet lubi noże. Jak masz trochę czasu możesz do 100 kupić fajny folder z Chin. Ewentualnie jakiegoś fixeda schrada na Allegro. Jak potrzebujesz linka to daj znać.