Wpis z mikrobloga

@oscar_rak: Jestem świeżo po założeniu spółki Z.O.O. , a teraz ją rozwiązuje bo pan księgowy popukał się w głowę i powiedział, że jednoosobowa działalność gospodarcza będzie dużo lepsza. Cały proces zakładania firmy czeka mnie od nowa więc pomoc przyda się na pewno. Jak będę miał pytania to będę walił do Ciebie jeżeli nie masz nic przeciwko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jaki biznes prowadzisz ale co stanowi dla Ciebie zysk netto? Sama marża? Odliczenia? Zawsze się zastanawiam jak małe działalności, gdzie gołym okiem nic się nie dzieje prosperuja już ładnych kilka lat....
@art212: Gołym okiem mało co widać często. W dalszym ciągu najlepszym rozwiązaniem odnośnie promocji jest marketing rekomendacji. Jeżeli robisz dobrą robotę i dzielisz się wiedzą ludzie to docenią.

Zysk netto można liczyć na kilka sposobów. Akurat mnie zawsze interesuje zysk netto po odliczeniu wszelkich kosztów (łącznie z własną stałą pensją) to jest zysk, który można reinwestować w firmą (podwyżki, szkolenia, piwo, itd.)
@oscar_rak: Wołaj wołaj. Rozkręcam DG od kilku miesięcy - właśnie zaczynam szukać sobie jakiegoś internetowego biura rachunkowego, które wszystko za mnie zrobi automatycznie :P