Wpis z mikrobloga

Larian Studios pyta się o nasze zdanie na temat gier w ankiecie:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdyzSxIFc4PiVakpVavXhmia34cXwWm5ec7qBYz0smLve1i4Q/viewform

Jeśli poda się nasze dane i email to jest też szansa na wygranie bonów do wykorzystania na Steamie (ja nie podawałem, ale może komuś nie zależy na prywatności albo będzie próbował szczęścia z fałszywymi danymi). Celowo za bardzo nie taguję żeby czasem niewłaściwe osoby się o tym nie dowiedziały :P (np. pod tagiem "rozdajo" wpis zrobiłby furorę w nadziei wygrania 50$ na Steamie, które wydano by na GTA albo jakieś skórki do CS:GO).

Wołam tylko te osoby, które wiem, że skierują Larian na właściwe tory.
@Lisaros @sejsmita @kurp @wielooczek @KafkaZwanaFranzem @Ercefet @Althorion @KubiTheGamer @andrewbeechwood @rineo @GeneralX @NormanCroucher @Kazak77 @Wiedmolol @Sagez @Sad_Statue itd.

#larian #rpgcodex

Źródło: http://www.rpgcodex.net/forums/index.php?threads/larian-studios-rpg-survey.117208/
  • 14
Ze wrzuceniem Wiedźmina, Diablo i Dark Souls


@Gwynblade: Nie powiedziałbym, że głupota. Nie oszukujmy się, W3 to action RPG, z prowadzeniem za rączkę, w którym głównie siekamy potworki i od czasu do czasu mamy coś przynieść. Niektóre zadania są nawet fajne, ale nie jest to klasa Age of Decadence, Arcanum czy Fallouta. Pomimo otwartości świata gra jest dalej liniowa ze względu na ogromną wagę narracji/historii (idealny przykład "story driven" RPG). W
Niektóre zadania są nawet fajne, ale nie jest to klasa Age of Decadence, Arcanum czy Fallouta.


@Bethesda_sucks: Oczywiście, że nie ma to nic wspólnego z Falloutem 1/2 (który moim zdaniem jest wyjątkowo przeceniany). Ja zawsze odróżniałem gry Gothico podobne - Action RPG od H&S jak Diablo (Dark Souls to trzecioosobowy H&S, ja nie zaliczam tego jak i innych H&S jako RPG, wolę traktować to jako osobny byt). W ogóle mi nie
@Lisaros: Nom, tak samo, bardzo lubię strategie na przykład (Shadow Tactics/Desperados, różne RTSy, Disciples, itd.) a nie zaznaczyłem nic oprócz Crusader Kings 2 (znaczy zaznaczyłem, że nie grałem). Zestawienie Falloutów obok PoE czy NN to też głupota jak dla mnie, ale przekaz jest jasny więc nie narzekam.

BTW, link do ankiety wisi na reddicie więc spodziewam się dominacji odpowiedzi "zróbcie Fallout 5" :/.