Wpis z mikrobloga

Mózgi spermiarzy, którzy od 7 rano postują i plusują zdjęcia gołych dup i cycków są tak zalane spermą, że nie widzą nic innego poza gołą dupą. Tutaj przykład. Dziewczyna na szkolnym korytarzu jest siłą przytrzymywana do zdjęcia przez 2 chłopaków. Jeden z nich podwija jej sukienkę, drugi przytrzymuje ręce, trzeci robi zdjęcie wbrew jej woli. Spermiarze wyplusują nawet przemoc seksualną jeśli jest tam goły tyłek.

Spermiarstwo to choroba.

#spermiarzalert #bekazpodludzi #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
WielkiNos - Mózgi spermiarzy, którzy od 7 rano postują i plusują zdjęcia gołych dup i...

źródło: temp_file6125770057855348610

Pobierz
  • 77
@WielkiNos: w mojej podbazie jakoś w 2-3 klasie czyli ze 26 lat temu też się tak zaczepiało największą klasową ekstrawertyczną gwiazdę, wbijanie szpilek w dupę, podnoszenie spódniczki żeby wszyscy majty widzieli, były nawet takie akcje, że się szybko podbiegało do takiej dziewczyny i myk causa w usta, ja byłem za cieńki bolec na takie akcje, nieśmiały chłopak i nigdy się nie odważyłem zresztą wydawało mi się idiotyczne, ale najciekawsze jest to,
ja czegoś takiego doświadczyłam. Uwzięło się na mnie kilku chłopaków w szkole. Zwłaszcza jeden. Dla mnie to było traumatyczne. Uwielbiałam nosić spódnicę, ale od czasu jak mnie zaczęli prześladować zakładałam pod spódnicę krótkie legginsy żeby się zabezpieczyć.

Odpowiedz


@WielkiNos: no i mamy tu dwie różne interpretacje tej samej czynności, obie poprawne w określonych warunkach
@WielkiNos: No widzisz a u mnie w liceum był dokładnie odwrotny przypadek kiedy to jedna dziewczyna oskarżyła chłopaka o to że ją prześladuje śledzi i w ogóle. Kwestia w tym że oboje byli dojeżdżającym laska dojeżdżała z Głowna do Łowicza a chłopak bodajże z żychlina. Z uwagi też na nie najmniejszą odległość między tymi dwoma miastami oraz kiepskie skomunikowanie 17 lat temu tych miast raczej niemożliwe było żeby gościu obserwował ją