Wpis z mikrobloga

Ale namieszalam wczorajszym wpisem. Chcialabym sprostowac pare spraw bo komentarze jak widzialam nie docierały do ludzi.
Ale przede wszystkim chcialam podziekowac wszystkim smieszkom ktorzy umilili mi czas swoimi wiadomosciami ;) staralam sie odpisywac na wszystkie wiadomosci ale tyle ich bylo ze moglam kogos ominac + prowadzilam jakies 10-15 rownoleglych konwersacji :)
Niektorzy potraktowali ten wpis jako zaproszenie "zagadasz do mnie w ten i ten sposob i jestem twoja" :D no tak to nie dziala, przykro mi :)

No ale do rzeczy - mialam mnostwo zarzutow, ze ksiezniczkuje bo napisalam, ze facet jesli do mnie napisze to powinien starac sie mnie zaciekawic.
Nosz #!$%@?, nie macie pojecia o czym mowicie, bo jedyna kobieta jaka chce na Was spojrzec to Wasza mama. Wy chyba oczekujecie, ze jak facet napisze do mnie "Czesc, co slychac" to juz powinnam byc zachwycona, inicjowac spotkanie i bron boze nie miec zadnych oczekiwan wzgledem faceta.
Jak już pisałam, z kazdym nie dam rady sie umowic, a tym bardziej nie mam ochoty umawiac sie z kims z kim dialog sprowadza sie do pytan o wiek, imie i pochodzenie (przeciez to oczywiste, ze Mango pochodzi z Indii ( ͡° ͜ʖ ͡°)), bo juz wiem, ze spotkanie bedzie drętwe - no ale wg Was to jest ksiezniczkowanie, bo Wy to i z psem byscie sie umowili jakby Was na randke zaprosil.
Co jest dziwnego w tym, ze facet powinien mi sie zareklamowac jesli juz do mnie podbija? Przeciez to on ma w tym interes, nie ja, bo gdybym to ja miala w tym interes to JA bym pierwsza zagadala i to JA bym sie starala jak najlepiej zareklamowac.
I tak, gdy mi sie podobal facet to ja wyszlam z inicjatywa i staralam sie wypasc jak najlepiej. Tak poznalam Konrada :-)

Druga sprawa, to przykre uwagi nt. mojego wygladu. Wierzcie lub nie, ale zdaje sobie sprawe, ze modelka XS nie jestem i ze nie spodobam sie kazdemu - serio o tym wiem! Ale to nie znaczy, ze mam rezygnowac z moich oczekiwan wzgledem faceta, zwiazac sie z kims kto mi kompletnie nie odpowiada i udawac szczesliwa bo elita internetu ktora dziewczyne ostatnio to w png widziala tak mowi. Tym bardziej, ze oczekiwan z kosmosu tez nie mam

Trzecia sprawa - napisalam, ze nie jestem przeciwniczka przygodnego seksu - to znaczy ni mniej ni wiecej, to ze nie neguje ludzi za to i szanuje ich decyzje bo to nie moje lozko, nie moja sprawa, a nie ze rypie sie z kazdym poznanym facetem.

Czwarta sprawa - ksiezniczkuje bo ktos zapytal "Czy bylaby mozliwosc...?" no #!$%@? mac, jak to brzmi? Zdecydowanie lepiej brzmi pytanie "hej moze wyskoczymy na piwo?" + opcjonalnie rzucic jakims terminem, niz mega ogolne "czy bylaby mozliwosc spotkania?" - ktore brzmi jak plaszczenie sie. No ale Wy co spedziliscie cale zycie w piwnicy wiecie najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem w szoku jak wiele osob tutaj ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałam, ze NICZEGO NIE SZUKAM, ale tez nie odrzucam, bo roznie bywa. Hurr durr #!$%@? jakas, szuka milosci na wykopie i jeszcze smie smiec miec jakies wymagania wzgledem wykopkow, przeciez to zaszczyt umowic sie z mirkiem!!! Gdzie Wy wyczytaliscie ze to ja czegos szukam? Do kogo z Was pierwsza zagadalam, ze wyciagacie takie wnioski? No slucham ( ͡º ͜ʖ͡º)

I zeby nie bylo - nie kieruje tego wpisu do calej spolecznosci, tylko do tych ktorzy komentowali w sposob ktory opisalam wyzej :-) wiec nie burzcie sie, ze wrzucam wszystkich do jednego wora bo tego nie robie :P

#oswiadczenie #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Ale namieszalam wczorajszym wpisem. Chcialabym sprostowac pare spraw bo k...

źródło: comment_aCj38aw533A87zOQIQyycw90XnskuOoc.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
@Saper9: tak, ale zauwaz ze jak sie #!$%@? to to uargumentowalam :) a Ty tylko napisales, ze jestem #!$%@? i tyle. niezla hipokryzja co? i nie wiem co Wy macie z ta ksiezniczka, gdzie niby ksiezniczkuje?
  • Odpowiedz