Wpis z mikrobloga

Gramy dziś w grę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20:30 spotykamy się na ts, 21 start. Wszystkie ważne informacje są na grupie steam. Każdy kto wysłał mi swój profil steam na pw dostał zapro. Kto wysłał mi sam nick do steam z propozycją bym sam sobie znalazł... to sobie sami odpowiedzcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie odpisywałem nikomu bo nie ma mnie w domu od 2 dni i siedzę tylko na tel, musicie wybaczyć :P Jak będę miał chwilę to poodpisuje.
Dziś raczej PvP, ale może później uda się ogarnąć zeusa.

KAŻDY KTO CHCE MOŻE DOŁĄCZYĆ!

Ale wiadomo, jak będziesz burakiem czy przeszkadzał w grze to bany będą się sypać aż miło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie chcesz przegapić gry? na grupie zawsze piszemy terminy gier, do tego możesz dołączyć do spamlisty :P
#armaforces #arma3 #specialforces (ten tag raczej tylko do cs, ale może ktoś też będzie chciał pograć)
Pobierz Madin5 - Gramy dziś w grę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20:30 spotykamy się na ts, 21 start. Wszystki...
źródło: comment_GVn7PcEXymj6geYhSuXFyunXdsyuKXdU.jpg
  • 72
@Madin5: Ja czytam ze zrozumieniem, chciałem najpierw zobaczyć grupę, ew. informacje o modach które trzeba sciągnąć a potem zastanowić się czy w ogóle chcę dołączyć ;)
@Bishop3: spoko :p grupa nie szastam na lewo i prawo bo na 1 wykopowej grze polecialo pare banow na pare hehe smieszkow z soundboardem na ts. Haha sexmasterka borze jak smiesznie.

NIECH KTOS podesle tu link do naszych modow bo na tel jestem :P