Wpis z mikrobloga

Gramy dziś w grę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20:30 spotykamy się na ts, 21 start. Wszystkie ważne informacje są na grupie steam. Każdy kto wysłał mi swój profil steam na pw dostał zapro. Kto wysłał mi sam nick do steam z propozycją bym sam sobie znalazł... to sobie sami odpowiedzcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie odpisywałem nikomu bo nie ma mnie w domu od 2 dni i siedzę tylko na tel, musicie wybaczyć :P Jak będę miał chwilę to poodpisuje.
Dziś raczej PvP, ale może później uda się ogarnąć zeusa.

KAŻDY KTO CHCE MOŻE DOŁĄCZYĆ!

Ale wiadomo, jak będziesz burakiem czy przeszkadzał w grze to bany będą się sypać aż miło ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Nie chcesz przegapić gry? na grupie zawsze piszemy terminy gier, do tego możesz dołączyć do spamlisty :P
#armaforces #arma3 #specialforces (ten tag raczej tylko do cs, ale może ktoś też będzie chciał pograć)
Pobierz Madin5 - Gramy dziś w grę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
20:30 spotykamy się na ts, 21 start. Wszystki...
źródło: comment_GVn7PcEXymj6geYhSuXFyunXdsyuKXdU.jpg
  • 72
@Nerax123 Jeśli Twoim widzom nie będzie przeszkadzało, że raz na jakiś czas przez 30 minut będą widzieć czarny ekran i ziemię, to chyba nie ma problemu. :D Chyba do tej pory jedynym streamującym był Madin o ile w ogóle coś było, więc i tak poczekałbym na jego odpowiedź.
@Nerax123: luz :P ale wyzej masz odpowiedz jak to bedzie wygladac + troche slabo jak ktos z naszej grupy nie zachowuje zasad fair play i podglada co kto inny robi ( ͡° ʖ̯ ͡°) taki byl problem jak jako zeus streamowalem, to ludzie luzno przez radio gadali co widza ode mnie. Troche bardzo slabo.
@Madin5: to ja poproszę o jakiś zestaw snajperski na ten trening to sobie w miedzy czasie poszczelam... wczoraj graliśmy dynamica...i całkiem nie najgorzej bez spottera mi szło...ale jak będę to napiszę ci na jakim sprzęcie
@Karol_Polak_Maly: Jak Cię zabiją to nic nie możesz mówić (słyszysz dalej), radia mają zasięg, więc nie każdy może gadać z każdym. Nie ma problemu, jeśli 2 drużyny chcą się ze sobą komunikować - ustalają sobie kanał i jadą. W waniliowej armie musiały by używać czatu strony lub połączyć się w jedną drużynę (np. przez ACE). Dowódcy mają zazwyczaj osobny kanał na gadanie ze sobą na którym szeregowych nie ma, więc szeregowi
@krojcol Była za niecałe 12€ na wyprzedaży, to około 45 CBLN. Uważam, że to nie jest dużo, szczególnie że dostajesz super produkcję a nie jakiś badziew. No i cały czas jest aktualizowana. Zdecydowanie warte tych pieniędzy. A zazwyczaj kupowanie czegokolwiek na steam jak nie jest na przecenie nie ma sensu, więc nawet nie patrz na te ceny z kosmosu.
@Madin5: Żeby potrafili rozmawiać, bo świadomość sytuacyjna dalej jest na dość niskim poziomie. Wprowadzić "team buddy", no i pokazać żeby nie szarżowali bo mogą leżeć. W skrócie - słuchać się dowódcy (chyba że jest #!$%@?, to wtedy zulu ( ͡° ͜ʖ ͡°) )