Wpis z mikrobloga

@majlo-majloo: to trzeba mieć worek pieniędzy, żeby na kilka dni wypożyczać samochód za granicą a na miejsce lecieć samolotem. Bardziej sie opłaci jechac na miejsce autem. Przynajmniej mnie nie stać na takie rozwiązanie z samolotem i wypożyczaniem. Ja preferuje aktywne wakacje i aktywny wypoczynek, nie leżenie plackiem na plaży. Zrobiłem od strzała te 16h jazdy i czułem, że mógłbym jechać jeszcze ze 2. Po takim przejeździe jeden dzień siedzenia na dupie
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy: Każdemu wedle uznania, jeżeli dla kogoś spędzenie 1/4 wyjazdu w drodze (o ile to nie jest wyjazd typu roadtrip) jest ok, to ok, ja nie lubię.
A napisałem to tylko dlatego, że stwierdziłeś, że zwiedzać wygodnie można tylko jadąc na wakacje samochodem, co oczywiście nie jest prawdą.
  • Odpowiedz
@majlo-majloo: ja właśnie ostatnio taki road trip popełniłem. Przejazd do Ulcinj, tam 4 dni i w międzyczasie co dzień jakaś wycieczka w okoliczne miejsca (Bar, Stary Bar, Virpazar itd.). Potem przejazd na północ wybrzeżem (po drodze Petrovac, Sveti Stefan, Budva) aż do Zatoki Kotorskiej. Na miejscu 3 dni. W tym czasie Lovcen, jeden dzień na Dubrovnik i Herceg Novi, potem przejazd w góry Durmitor, tam 2 dni i do Polski. Dla
  • Odpowiedz