Wpis z mikrobloga

@Brylant: Budżetem przede wszystkim, rozmiarem pomieszczenia oraz możliwością jego zaciemnienia (lub jej braku)

@lesniok: projekt własny, dość sporo było planowania. Jeśli poszukujesz inspiracji to tu jest bardzo dużo.

@lesniok: @PieceOfShit: @wuut: @daaniel121: Epson EH-TW6700

@AmericanStars: @MlLF: Front Jamo S628, centeralny Jamo S62CEN, tył i boki Jamo S622

@wiluxpl: Najważniejsze jest zaciemnienie pomieszczenia, to daje największy efekt 'wow', kiedy jedyne co widzisz to ekran
Front Jamo S628, centeralny Jamo S62CEN, tył i boki Jamo S622


@Dede18: A gdzie subwoofer? Kino bez suba? Tym bardziej, że te jamo to trochę lipa, jeśli chodzi o ich "muzykalność", chociaż do kina od biedy ujdą. Jak już nie chciałeś subwoofera, to mogłeś pomyśleć nad zestawem Monitor Audio MR6 + centralny + MR2 na tył i boki. Mają piękny bas.
Tak poza tym to extra kino (ʘʘ
@skyfire:
Tak to możesz sobie zrobić z tylnymi albo bocznymi kolumnami, a nie frontami, które powinny być możliwie jak największe i jak najlepszej jakości.
@Dede18
Czym napędzasz głośniki? Masz wykładzinę na podłodze? Nie masz subwoofera? Te fronty to trochę skromne są poza tym świetna robota. Sam myślę nad adaptacją 30m2 pokoju na piętrze na salę kinową, ale ogrom pracy trochę mnie odstrasza.
@Keczupikczu: Tak tak masz rację, po prostu niedokladnie to sprecyzowałem. Wiem, że fronty nie mogą wisieć przy suficie. Chodziło mi głownie o to, aby kolumny nie były widoczne, nie znam wymiarów tego pomieszczenia, być może byłaby możliwość zrobienia półki na front za ekranem, tak jak na typowej sali kinowej, wtedy znikają nam te kolumny z pola widzenia plus ma możliwość wpakowania tam czegoś dużo większego. Samo pomieszczenie i wykonanie to bajka.