Wpis z mikrobloga

@starface: Sam zachowujesz się jak ktoś oblężony, fakty są be? :) Młodych można policzyć na palcach jednej dłoni. Większość to starsi ludzie którzy po prostu chcą się buntować bo druga młodość. Podsyłasz dowody ale mówisz że jest na nich co innego niż jest. Musisz trochę lepiej ogarniać co robisz i co się dzieje.
  • Odpowiedz
@SirSajko: Byłem wczoraj w Wwie najpierw pod Pałacem, potem pod Sejmem. W pierwszym miejscu ok. 1/4 młodych, a pod Sejmem ciężko było znaleźć kogoś po 40ce. Coś jeszcze?
  • Odpowiedz
@starface: A ja byłem wczoraj w domu starców i wszyscy robili poczwórne salta ( ͡° ͜ʖ ͡°) mówić i pisać możesz jedno, ale nie zmienia to drugiego. Nikt nie da się nabrać, bo ludzie wychodzą na miasto i widzą co się dzieje. Ponad to w dużych miastach będzie więcej osób, stąd widać więcej młodych. A kto przeważa niezależnie od ilości? Osoby starsze.
  • Odpowiedz
@starface: Biorę. W dużych miastach wyniki się replikują, większy stosunek młodych, bo tak jak mówisz w małych miejscowościach żyje więcej starszych, ale nadal w dużych młodych jest mniejszość.
  • Odpowiedz
@SirSajko: Drogi SirSajko, moja opinia jest na bazie ostatnich trzech wieczorów, które spędziłem na Rynku i pod Sądem Rejonowym (z dzisiejszego wróciłem godzinę temu). Dlatego właśnie jestem przekonany, że Ty tych protestów nie widziałeś.
  • Odpowiedz
@Tajch: Mało ważna jest Twoja "relacja" bo każdy kto był i widział w swoim mieście albo jak ja w kilku w tym stolica, zweryfikuje to co napisałeś. Ważne jest tylko by wskazać że to co piszesz może i prawdopodobnie jest kłamstwem lub naciągnięciem, bo są tacy którzy nie mieli okazji zweryfikować. Także zostawiam ten komentarz dla Was.

Najlepszą weryfikację w sumie podajecie sami na zdjęciach :D ah..
  • Odpowiedz
@SirSajko: Ok, w takim razie Twoje komentarze są mało ważne a to co Ty piszesz też może być i prawdopodobnie jest kłamstwem i naciągnięciem. Zostawiam ten komentarz dla Was.
  • Odpowiedz