Wpis z mikrobloga

Oświadczenie @TakbirSrakbir:

Moderacja portalu Wypok.pl zbanowała moje konto i skasowała wszystkie moje komentarze, tak więc pozwólcie, że napiszę kilka zdań o całej sytuacji.

Rozumiem, że moje konto irytowało moderację od dłuższego czasu, bo wyśmiewałem ich pupili i mówiłem, że moderacja toleruje/ochrania działalność płatnych kont #neuropa. Dlatego właśnie moje konto skasowano przy okazji ubicia jakiejś farmy trolli - po to, żeby nikt nie zwrócił na to uwagi. Podobnie zresztą zrobiono z użytkownikiem @DonaldKluska.

Tak więc: perfekcyjna zagrywka, gratuluję moś#!$%@?.

A teraz co do właściwych oskarżeń:

"nieodpowiednie treści"

Gdybym dodawał nieodpowiednie treści, to ochotnicy z #neuropa automatycznie zgłaszałiby moje wpisy. W ostatnim czasie nie miałem żadnych wpisów skasowanych przez moderację. Dlaczego? Bo nie dodawałem nieodpowiednich treści i neuropki nie miały czego zgłaszać.

"spam"

Uuuuu... no... możecie wejść na moje konto i zobaczyć z jaką częstotliwością tworzyłem wpisy/komentarze... max. kilka dziennie... jak to się ma do działalności xianistów, kempesów, goofasów, grubsonów, k1, pk, kvvachów i dziesiątek innych kont które tworzą 30-40 wpisów dziennie?

"manipulowanie głosami"

To jest najbardziej bezczelne kłamstwo - nigdy nie zwoływałem ludzi do wykopywania ani zakopywania. Jedyne co robiłem to wołałem do swoich wpisów na mikroblogu, co jest zgodne z regulaminem (#neuropa posiada min. 4 różne spamlisty, z 200 kontami, i jakoś wołanie do ich wpisów nie przeszkadza moderacji).

Dlatego apeluję do moderacji - jak już ubijacie czyjeś konto, to chociaż nie kłamcie, ok?

"wykorzystywanie serwisu do własnych politycznych rozgrywek"

Wow. Tak wygląda cyrk i himalaje hipokryzji. Moderacja wykopu toleruje neuropejskie spamlisty, toleruje konta które każdego dnia tworzą 30-40 politycznych wpisów (memy, płacz o kaczystowskim faszyźmie/komunizmie i końcu demokracji, twitty polityków PO/Nowoczesnej/KOD-u, atakowanie użytkowników o prawicowych poglądach), toleruje "oficjalne" konta które również służą do politycznych rozgrywek, no ale to właśnie mnie oskarża o wykorzystywanie serwisu do politycznych rozgrywek.

Poważnie? Moglibyście wymyślić mniej absurdalne oskarżenie.

Na chwilę obecną widać jakimi jesteście hipokrytami: ubijacie normalne, prawicowe konta które - smuteczek - wyśmiewały działalność #neuropa na Wypoku i wyśmiewały poziom zarzutów wobec Kaczafiego, ale ochraniacie prawdziwych propagandystów takich jak xianist, goofas, kempes i innych. (wystarczy sprawdzić nazwy kont które zarządzają neuropejskimi spamlistami).

Wiele razy pisałem o tym, że decyzje moderacji świadczą o tym, że współpracuje z #neuropa - tak więc moim skromnym zdaniem ubicie mojego konta i wykasowanie wszystkich komentarzy jest tego ostatecznym dowodem.


#moderacjacontent #4konserwy #neuropa #polityka #bekazlewactwa #afera
  • 168
  • Odpowiedz
@Cheater: Ale dziwisz się? Te serwis się sypie, brak kasy na rozwój, programistów na poziomie juniora itp. Ledwo z reklam pewnie na 0 wychodzą. Pamiętasz to inicjatywę Białka który wystartował z serwisem 500+? Żaden pieniądz nie śmierdzi :)
  • Odpowiedz
@RobotKuchenny9000: W sumie jakby poszli w politykę dla hajsu to było by śmieszniej, skoro za obronę demokracji trzeba płacić ludziom. Dokładnie tyle jest wart ten ustrój w teoretycznym państwie z teoretyczną opozycją. ( )
  • Odpowiedz
@enforcer: ja już jakiś czas temu powiązakem fakt pojawienia się sponsorowanych jakiś wieści24 z faktem wywalenia przeciwników z gównopowodu. Kaska poszła na akcje "odzyskanie internetu" to i wylatują najdardziej aktywni przeciwnicy. Promuje się gównoportale i chroni tych właściwych. Wykop odkroił kawalek swojego torta więc teraz wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Mi nie zależy na koncie tu bo zrobiło się tu szambo okrutne. Ile to kont które nigdy nie udzielały się w
  • Odpowiedz
Wiecie? Tak się zastanawiam ile jeszcze osób dostanie bana za poglądy a Białkov pewno dostał wizję portalu narodowego w Wolnej Polsce to pomaga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enforcer: I kolejny prawilniak poleciał. W sumie bez podania prawdziwych powodów przez moderację. Co to w ogóle ma być? Banują prawaków jak chcą. A neuropa sobie siedzi, zbiera się na slacku do grupowych zakopów, wykopów, są podejrzenia o używanie skryptów i nic, absolutnie nic z nimi nie robią
  • Odpowiedz