Wpis z mikrobloga

Halo Mirki i Mirabelki! Potrzebuję Waszej pomocy!
Dopadło mnie pewne #oszukujo w #poznan . Mianowicie w czerwcu wykupiłam pakiet zabiegów enermologia w Studio Urody Od-Nowa na ul. Grochowskiej. Pierwszy raz skusilam sie na jakiejkolwiek zabiegi, moj niebieski sam mowil, zebym smialo sobie wykupila, nie zalowala dla siebie kasy itp. Wykupilam pakiet 15 zabiegow za 780zl w promocji-tak wiem, dużo. Mialam 4 zabiegi i nagle dostalam sms, ze salon ma awarie i skontaktuja sie ze mną jak ja usuna. Minal tydzien, nic. Telefon nie odpowiada a ja jedynie kontaktowalam sie z nimi na fejsie. Niestety po miesiącu dalej nie moge odzyskac pieniedzy. Czy moze ktos mial podobna sytuacje i wie co po kolei trzeba zrobic? Rzecznij Praw Konsumenta? Jednak z tego co wiem trzeba isc w swoim powiecie a ja mieszkam 400km od domu. Policja? Adwokat?
I najwazniejsze info: zgubilam paragon w trakcie przeprowadzki. Mam jedynie karte z ich logo z datami zabiegów.
Czy ktos zna sie na #prawo szczegolnie #prawokonsumenckie ?
Reszta screenow w komentarzu.
#pomoc #kosmetyczka #oszustwo #sadowehistorie #pieniadze
Pobierz
źródło: comment_azrD5SFWFoJ53aDGRGlQRREgWamCRffL.jpg
  • 24
@Kasiula855: dlatego dodałem ta minkę żeby każdy zrozumiał ten żart ...Nie ważne ..

Bez paragonu praktycznie ciężko cokolwiek ugrać, właściwie jedyna drogą w tym przypadku będzie powołanie się na świadka, który potwierdzi ze dokonałaś transakcji. https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=11630 masz tu link, zapoznaj się, zadzwon na bezpłatną infolinię i dowiedz się co dalej. Prawdopodobnie każą ci napisać pismo wzywające do zwrotu kasy w terminie 2 tygodni na podane konto ( przed sądowne wezwanie do
@Kasiula855: spoko ;) ale zadzwoń tam do nich i może coś podpowiedzą dokładniej. Tak czy siak, jak nie wiesz jak napisać takie pismo wzywające do zapłaty to w każdym większym mieście powinna być darmowa porada prawna i tam prawnik pomoże ci to jakoś sklecić za darmo ;)