Wpis z mikrobloga

@Odczuwam_Dysonans: Musiałem zrestartować cały router wciskając ten ukryty przycisk, ale później nie mogłem wejść spowrotem, prosił mnie o hasło, którego przecież już nie ma, musiałem podłączyć się do sieci tym "autoconnect" przyciskiem. Wcześniej nie przyjmował mi hasła które ustawiłem (przed restartem). Możliwe że taki router jest zepsuty? Dodatkowo po restarcie pojawiał mi się pod dwoma nazwami na przemian. Lynksiscośtam i cośtamAP.
@ShutUpGreg: aaaa, zresetowałeś router do ustawień fabrycznych, ja chciałem, żebyś usunął sieć z zapamiętanych w windowsie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
musisz ustawić router od początku. Standardowo w Linksysach adresem będzie 192.168.1.1, użytkownik/hasło admin/admin albo puste pole użytkownik i hasło admin.
@Odczuwam_Dysonans: Tak tak dzięki. Źle się wyraziłem.
Na początku zapomniałem sieć w komputerze, ale nie mogłem się znów zalogować (może zapomniałem hasło, ale wątpię). Zresetowałem router. Teraz nie mogę się do niego zalogować. Zawsze było admin admin, teraz jakiś mail w loginie? WTF? Może te #!$%@? z linksis zrobili update systemu, wszystko się #!$%@?ło, narobili ludziom szkód, po to by wymuszać dane kontaktowe? Dałbym głowę że do tej pory było admin
@Odczuwam_Dysonans: No nie ładnie, ale nie wiem czy przy okazji wszystko się nie popsuło. Nie mogę zmienić hasła, a do routera loguję się raz w miesiącu i wszystko zmieniam. Teraz ani nie mogłem się zalogować do admina, ani nie mogę zmienić hasła bo niby nieprawidłowe. Eh.