Wpis z mikrobloga

Propaganda godna Der Stürmer na wykopie.

Popatrzmy na Hitlera z perspektywy Niemiec, a nie Polski. Był on niczym Kazimierz Wielki, który zastał Polskę drewnianą, a pozostawił murowaną - Hitler odbudował gospodarkę Niemiec co spowodowało, że Niemcy przestali wiązać koniec z końcem. Problem tutaj jest taki, że cała narracja Hitlera była oparta o nienawiść do żydów.

Dlaczego?

Dlatego, że cały układ banksterski był w rękach żydów i to właśnie żydzi trzymali państwa za gardło. Jedynym sposobem by zrzucić ten żydowski łańcuch, była wojna.


Dlatego na Stalina pluję, a Hitlera jednak szanuję - nie za to co Niemcy zrobiły Polsce w czasie 2wś.

Ale za to, że odbudował Niemcy i wyciągnął z szamba w którym tkwiły po 1wś.


#neuropa #shitwykopsays #4konserwy #wpolsceniemaantysemityzmu #polityka
prawarekasorosa - Propaganda godna Der Stürmer na wykopie. 

 Popatrzmy na Hitlera z...

źródło: comment_WXL7Dxo2CCmzrdoLF8E3ohjCZdLilD6m.jpg

Pobierz
  • 9
Był on niczym Kazimierz Wielki, który zastał Polskę drewnianą, a pozostawił murowaną - Hitler odbudował gospodarkę Niemiec co spowodowało, że Niemcy przestali wiązać koniec z końcem.


@prawa_reka_sorosa: A nie było przypadkiem tak, że gospodarka była na skraju całkowitej katastrofy właśnie z powodu rozbudowy armii i musieli rozpocząć działania militarne żeby nie jebło xD?
@prawa_reka_sorosa: @Arkatch:

Edit: Znalazłem jeszcze to, nie czytałem całego artykułu ale na tej stronie zawsze piszą dosyć obszernie i jasno
http://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/05/17/cud-gospodarczy-w-iii-rzeszy-to-klamstwo-hitler-doprowadzil-niemcy-do-bankructwa/

To znalazłem na wikipedii, wydaje mi się że w połowie miałem rację, bo piszą w innym miejscu że przedstawienie wszystkiego na militaria przywróciło stabilność, aczkolwiek wątpie żeby można to było dłużej pociągnąć:

Po prawie czterech latach narodowosocjalistycznej gospodarki zbrojeniowej uległy wyczerpaniu rezerwy surowcowe i żywnościowe. Handel zagraniczny zamarł ze
@Magromo: @Arkatch: Instytutu Misesa opisuje to tak:

On March 16th, 1935, the German government announced its intention to rebuild the army, in contradiction to the Treaty of Versailles. This required new ways of financing. The "Mefo-Wechsel" were accepted by the "Metallurgische Forschungsgesellschaft A.G." (Metallurgic Research Stock Company), covered by the empire. These financial instruments did not enter public circulation, to cover up the magnitude of military spending. The increased possibilities
prawarekasorosa - @Magromo: @Arkatch: Instytutu Misesa opisuje to tak: 

 On March 1...

źródło: comment_7J2m2FlNUzsSR17nVImsjx2Cb3Ios1QG.jpg

Pobierz
@LiberalniDemokraci: To nigdy nie była prawica. Co do Hitlera, koleś nie naprawił gospodarki, lecz ograbił pół Europy i z milionów uczynił niewolników. Gospodarka Niemiec rozwinęła się dopiero po wojnie, ale to dzięki Amerykanom. Własny wkład Niemcy mieli dopiero w latach 60, gdy odnosząc się do austriackich kapitalistów wprowadzili wolnościowe ustawy. Nie bez znaczenia też było ściąganie do siebie Jugosłowian oraz turków...czyli po staremu, bogacili się cudzą pracą.