Wpis z mikrobloga

@euromenda: wykształcenie psychologiczne, ale bez uprawnień do bycia terapeutą
zainteresowania? chcę być pisarzem
książki, scenariusze, obojętnie, oby pisać, tworzyć in general
mam pomysły na filmy, książki, komiksy, co tylko chcesz
tylko czasu i zdolności na wykonanie brakuje :(
Nie no, innej rady nie ma. Pierwsze twory zawsze będą #!$%@?, ale musisz je z siebie wyrzucić, żeby coś dobrego tworzyć później. A jeśli nie masz czasu to nie będziesz pisarzem, niestety
@euromenda: Piszę, piszę
Tzn. ogólnie przez dłuższy czas tylko kumulowałam pomysły w głowie, nie mając odwagi, żeby przelać je na papier, aż w końcu zaczęłam próbować.
Pierwsze próby były fatalne. Póki co, skończyłam jedno opowiadanie. Fabularnie je uwielbiam, ale wykonaniowo jest potworne :D Kiedy będę musiała przepisać je na nowo.
Później rzuciłam się na głęboką wodę, próbując stworzyć swoje opus magnum, ale poległam na etapie tworzenia świata. Historia tego świata, geopolityczne
@Gaya_Deguchi no właśnie, właśnie, pierwsze pomysły zawsze lepiej zamieniać na krótkie formy. Ew. Powrócić do nich później. Ja jestem na etapie pomysłów teraz, jakby co dawaj na priv xD to się wymienimy doswiadczeniami
@Gaya_Deguchi: nie znasz entp.. a jakiegoś innego infj spotkałeś/łaś? pytam z ciekawości ile takich osób jest w ogóle..
masz jakiś charakterystyczny styl pisania, np. metafory, precyzja jezyka, szczegółowe okreslenia? piszesz w edytorze czy odręcznie, etc jaki masz styl pisania?
trochę się tym zajmowałem to pytam..
@nutka-instrumentalnews: słabo znam się na innych typach, więc nie umie określać kto jest kim
infj'a na żywo innego nie znam, ale w necie mam wrażenie, że umiem wyłapywać podobnych do siebie
plus kanały na yt prowadzone przez infj'y pomagają mi zrozumieć działanie mojego mózgu, co jest naprawdę super

piszę w google docu, ale na ten moment zbieram pomysły i składam je w całość, spisując część w notatniku na tel, część w
@Gaya_Deguchi: aaaaaaa.... mam w 99 procentach to samo..
jak pisałem jedyna różnica mam nieuleczalną dysleksję :-) na kompie mam otwarych ze 100 okien plik w odt gdzie wszystko kopiuje, nie mam w ogóle wolnego miejsca na dysku, aby zapisac plik musze usuwać coś z dysku i czyścić programami..

ps. możesz na priv przesłać jakiś akapit jakiegokolwiek swojego tekstu.. nie ważne co.. tylko dla siebie.. jak możesz nic nie zmieniaj albo jak
ps. możesz na priv przesłać jakiś akapit jakiegokolwiek swojego tekstu.. nie ważne co.. tylko dla siebie.. jak możesz nic nie zmieniaj albo jak chcesz jakiś akapit w jpg bez znaczenia..


@nutka-instrumentalnews: jasne, ale jutro dobra? bo teraz mam ciasno w grafiku na wieczór :D

studiowałaś coś z językiem albo kierunkiem technicznym? pytam nie wyglądasz na powyżej 35.. :-)


@nutka-instrumentalnews: uczyłam się hiszpańkiego XD w liceum mat-fiz ale studia już psychologiczne
@Gaya_Deguchi: to bardzo długa historia.. nie wiem jak to napisać.. jest coś dziwnego w tym, poza tym że oba typy prawie że idealnie sie uzupełniają, przynajmniej przez pare lat w sieci nie znalazłem aby ktoś znalazł lub słyszał o innym przypadku.. nie wiem jak to napisać

tak samo jak infj jak podałaś nie lubią jak ludzie zrzucają to wszystko na nich, wiadomo, po drugie w ogóle ich nie rozumieją nawet najbliższa